PUBG Mobile yapımcısından oyuncuları sevindirecek haber

Bildiğiniz gibi en popüler mobil oyun olan PUBG Mobile'ın Çinli geliştiricisi Tencent, Oslo merkezli yeni bir ortaklık kuruyor. Bu ise yeni oyunların habercisi olabilir mi? Funcom şirketinin en büyük hissedarı olmak için yüzde 29'luk hissesini...

PUBG Mobile yapımcısından oyuncuları sevindirecek haber
Bildiğiniz gibi en popüler mobil oyun olan PUBG Mobile'ın Çinli geliştiricisi Tencent, Oslo merkezli yeni bir ortaklık kuruyor. Bu ise yeni oyunların habercisi olabilir mi? Funcom şirketinin en büyük hissedarı olmak için yüzde 29'luk hissesini satın alan oyun devi, bu satın alma ile heyecanlandırıyor. Bağımsız oyun geliştiricisi Funcom'u, Conan the Barbarian, Aga of Conan ve Conan Exiles ile birçok uyarlamanın yanında 90'ların oyunlarında imzasını görüyoruz.

PUBG Mobile’a The Walking Dead geliyor

Oyun devi Tencent, Funcom hisselerini alarak yeni oyunlar geliştirmeyi hedefliyor

Çinli dev, bağımsız oyun geliştiricisinin neredeyse üçte birini satın almak için hisse anlaşmasına imza attığını, yapılan basın açıklamasıyla ortaya çıkarttı. Tencent şu anda Funcom'un en büyük hissedarı olarak yer alıyor. Norveç merkezli KGJ Capital AS'ye ait tüm hisseleri edinmeyi kabul eden şirketin hedefinde yeni oyunlar geliştirmek ve çevrim içi oyun pazarında en güçlü lider olmak yer alıyor. oyun devi Tencent funcom Tencent aynı zamanda, Riot Games, Epic, Supercell, Ubisoft, Paradox, Frontier ve Miniclip gibi şirketlerde de hissesi bulunuyor. Yelpazesini genişleten oyun devi, oyunseverler için farklı oyunları geliştirmeyi kafaya koymuş gibi duruyor.

The post PUBG Mobile yapımcısından oyuncuları sevindirecek haber appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.