PUBG oyunculara 500 bin dolar ödül dağıtacak

PlayerUnknown's Battlegrounds  yapımcıları büyük bir turnuva hazırlığında. PUBG turnuva süresince oyuncular üç gün boyunca kıyasıya mücadele edecekler. Ulusal Kupa ve 500 bin dolarlık para ödülünün dağıtılacağı turnuvada e-spor oyuncuları karşı...

PUBG oyunculara 500 bin dolar ödül dağıtacak
PlayerUnknown's Battlegrounds  yapımcıları büyük bir turnuva hazırlığında. PUBG turnuva süresince oyuncular üç gün boyunca kıyasıya mücadele edecekler. Ulusal Kupa ve 500 bin dolarlık para ödülünün dağıtılacağı turnuvada e-spor oyuncuları karşı karşıya gelecekler. Resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruya göre, 16 farklı ülkeden katılan e-spor takımları PlayerUnknown's Battlegrounds turnuvası için ter dökecek. PUBG turnuva için üç günlük bir zaman dilimi olduğunu da duyurdu. Bu kapsamda 9 - 11 Ağustos tarihleri arasında güzel bir hafta geçeceğini söyleyebiliriz.

PUBG Mobile yapımcısı şimdi de Spotify’a rakip oluyor

PUBG Nations Cup ile 500 bin dolar ödül dağıtacak!

Ülkemizde ve bütün dünyada hızla popüler hale gelen oyun, milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Counter-Strike: Global Offensive için önemli bir rakip olan yapım, kısa süre içerisinde birçok CS:GO fanını kendine çekmeyi başarmıştı. Kısa sürede birçok ünlü yayıncı ve YouTuber'ın videolarını çekmeye başlaması da oyunun yayılmasında önemli bir paya sahip. Bunun haricinde oyun yapımcıları artık e-spor için ciddi yatırımlar yapıyor diyebiliriz. Düzenlenen turnuvalar için  e-spor turnuvası  olarak kayıtlara geçiyor. https://twitter.com/PUBG/status/1158784926889549825 Çin menşeili iki oyun firması Tencent ile NetEase'nin 5 Ağustos günü toplantı düzenlediği söyleniyor. Tam olarak nedeni bilinmese de, tahminler toplantının konusunun turnuva olduğu yönünde. Turnuvayı başlangıç tarihi itibariyle buradan takip edebilirsiniz. Müsabaka süresince alınan sıralamaya göre toplamda 500 bin dolar ödül dağıtılacağını tekrar hatırlatalım. Sizce kazanan hangi e-spor takımı olacak? Düşüncelerinizi yorumlardan üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

The post PUBG oyunculara 500 bin dolar ödül dağıtacak appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.