PUBG teknik direktörlüğü için ilanlar açıldı

5 dolara iş yaptırma sitesi olarak bilinen Fiverr, PUBG için teknik direktör ilanlarına izin vermeye başladı. Oyuna yeni başlayanlarla ile oyunda profesyonelleşmiş olanları bir araya getirecek olan şirket, kendine buradan gelir sağlayacak....

PUBG teknik direktörlüğü için ilanlar açıldı
5 dolara iş yaptırma sitesi olarak bilinen Fiverr, PUBG için teknik direktör ilanlarına izin vermeye başladı. Oyuna yeni başlayanlarla ile oyunda profesyonelleşmiş olanları bir araya getirecek olan şirket, kendine buradan gelir sağlayacak.

PUBG'nin yıllık kazancı

PUBG teknik direktörü dönemi başladı

Bir PUBG teknik direktörü web sitesi üzerinden ilan açabiliyor. 11 Temmuz’dan itibaren aktif olan kategoride, ilan açan oyuncular, yeteneklerini yeni başlayanlara satabiliyor. Söz konusu ilanlar Fortnite için de geçerli. Battle Royale dünyasının iki başarılı oyunu PUBG ve Fortnite üzerinden gelir modellerine böylece bir yenisi daha eklendi. 100 oyuncunun hayatta kalmak için mücadele ettiği oyunlarda, en iyisi olmak için kıyasıya rekabet sürüyor. PUBG teknik direktörü olan kişiler de yeni başlayanlara hayatta kalma taktikleri, en iyi iniş yerlerini ve en iyi loot adreslerini anlatıyor. 2017 yılında Epic Games tarafından piyasaya sürülen Fortnite’a ilerleyen zamanda Electronic Arts’ın Apex Legends’ı ve Tencent’ın PUBG’si katıldı. Bu üç oyunda yapımcı şirketlerinin, yayına sunulduktan sonra önemli bir gelir elde etmesini sağladı. https://www.youtube.com/watch?v=9Z2dXwsRUA4 Bu sonbaharda Apple’ın abonelik tabanlı oyun hizmeti Apple Arcade ve Google’ın Stadia’sı piyasaya sürülünce, söz konusu oyunlara olan ilginin daha da artacağı tahmin ediliyor. Oyun dünyasında bu tür pozitif gelişmeler yaşanırken, Fiverr gibi şirketler de pastadan pay almak için yeni iş modellerini karşımıza çıkarıyor. Siz PUBG teknik direktörü fikri hakkında ne düşünüyorsunuz?

The post PUBG teknik direktörlüğü için ilanlar açıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.