Teknoloji Haberleri

PUBG’de yargı dağıtan 5 silah!

Dünya genelinde bir hastalık gibi yayılan PUBG, tüm platformlarda oldukça çok oynanan oyun olma unvanını korumaya devam ediyor. Dün Turkcell’in de PUBG Mobile için mobil veri paketini duyurmasıyla birlikte ülkemizde daha da fazla oynanan bir oyun haline gelecek gibi gözüküyor. Biz de bu yazımızda PUBG’deki en güçlü silahlar hangileri? Sorusuna yanıt verdik. Bu PUBG silahları ile yargı dağıtabilirsiniz.

Turkcell PUBG Mobile için yeni kampanya başlattı

En güçlü 5 PUBG silahı!

Bu oyunun popülerleşmesi ile de birlikte oyundaki rekabette kızışıyor. Peki bu oyundaki başarınızı artırabilmek için hangi silahları kullanmalısınız? Yada oyun içerisindeki en iyi silahlar hangileri? Türlerine göre en güçlü 5 PUBG silahı karşınızda.

Keskin Nişancı Tüfeği – AWM

PUBG’deki en güçlü silahlar listemize ilk olarak AWM ile başlıyoruz. Oyunun en çok aranan ve oldukça da az bulunan silahlarından biri AWM. Bu silah ile atış yaptığınızda rakibinize 105 hasar verebiliyorsunuz ve gövde üzerinden vurduğunuzda 2 atış, kafadan vurduğunuzda ise tek atış ile rakibinizi öldürebilirsiniz. AWM, diğer keskin nişancı tüfekleri arasında en çok hasarı veren silah olarak karşımıza çıkıyor.

DMR – MK14

En güçlü PUBG silahları arasında şimdi sıra MK14’te. DMR silah türü arasındaki en çok hasar veren ve rakibinizi hızlı bir şekilde etkisiz hale getirebileceğiniz silah ise MK14. Bu silah ile ateş ettiğinizde rakibinize 65 hasar verebiliyorsunuz. Gövde üzerinden vuruşlar için 3 kafadan vuruşlar için ise 2 atışta rakibinizi öldürebilirsiniz.

Saldırı Tüfeği – M249

Saldırı tüfekleri arasındaki en çok hasar veren silah ise M249 oldu. Bu silah ile atış yaptığınızda 45 hasar vererek rakibinizi gövdeden vuruşlar ile 4 kafadan vuruşlar ile ise 2 atışta kolaylıkla oyun dışı edebilirsiniz. Ayrıca bu silah saldırı tüfekleri arasındaki diğer silahlardan daha az hasar verse de daha hızlı atış süresi ile daha iyi bir sonuçla karşımıza çıkıyor.

SMG – Vector

SMG silah türleri arasındaki en iyi silahı ise Vector olarak seçtik. Bu silah ile atış yaptığınızda 31 hasar verebiliyorsunuz ve gövde üzerinden yapılan atışlarda 5 kafadan atışlarda ise 3 isabet ile karşınızdakini öldürebilirsiniz. Saldırı tüfekleri arasında olduğu gibi bu silah da SMG‘ler arasındaki en çok hasar veren silah değil. Fakat 0.0545 saniyelik atış hızıyla diğerlerine göre daha hızlı ateş edebileceğiniz bir silah olmasıyla öne çıkıyor.

Pompalı Tüfek – S686

Pompalı tüfekler arasındaki en çok hasar veren ve en hızlı atışı yapabilen silah ise S686. Bu silah ile atış yaptığınızda kısa mesafede 216 hasar verebiliyor. Ayrıca gövdeden ve kafadan vuruşlarda tek atışla karşınızdakini öldürebilirsiniz. 0.2 saniyelik süre ile de en hızlı atış yapabilen pompalı tüfek oldu.

The post PUBG’de yargı dağıtan 5 silah! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.