Qualcomm kulaklık çipsetine Google desteği!

Qualcomm geçtiğimiz yıl akıllı kulaklıklar için özel olarak geliştirdiği Qualcomm kulaklık yongası QCC5100'ü duyurmuştu. Şimdi de bu yongaya Google Asistan desteğinin eklenmesi ve hızlı eşleştirme özelliğinin kazandırılması için Google ile iş birliği yaptığı açıklandı. İki yeni AirPods modeli geliyor! Qualcomm akıllı kulaklık yongası ile daha iyi bir deneyim sunacak Qualcomm'un geliştirerek güncellediği kulaklık yongasının en öne çıkan özelliği Google Asistan'a kolayca ulaşılabiliyor olması olacak. Kulaklıklarda Google Asistan için ayrı bir butona da yer verilecek. Google Asistan desteğinin yanı sıra kulaklık yongası, artık kulaklığın diğer cihazlarla daha kolay eşleşebilmesini de mümkün kılacak. Bunu ise Google'ın Google Fast Pair teknolojisiyle gerçekleştirecek. Böylece bir cihazdan başka bir cihaza geçiş yaparken de beklenen süre en aza indirgenecek. Google Fast Pair, Qualcomm QCC3024 ve QCC3034 yongalarında da destekleniyordu. Fakat Qualcomm QCC5100 yongasında daha da stabilize ve hızlı bir şekilde çalışacak. Üreticiler için satışa sunulan bu yongaya sahip kulaklık modellerinin son tüketiciye ne zaman ulaşacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak yakın zamanda ulaşması bekleniyor. https://www.youtube.com/watch?v=SackwT5c0V8 The post Qualcomm kulaklık çipsetine Google desteği! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Qualcomm kulaklık çipsetine Google desteği!
Qualcomm geçtiğimiz yıl akıllı kulaklıklar için özel olarak geliştirdiği Qualcomm kulaklık yongası QCC5100'ü duyurmuştu. Şimdi de bu yongaya Google Asistan desteğinin eklenmesi ve hızlı eşleştirme özelliğinin kazandırılması için Google ile iş birliği yaptığı açıklandı.

İki yeni AirPods modeli geliyor!

Qualcomm akıllı kulaklık yongası ile daha iyi bir deneyim sunacak

Qualcomm'un geliştirerek güncellediği kulaklık yongasının en öne çıkan özelliği Google Asistan'a kolayca ulaşılabiliyor olması olacak. Kulaklıklarda Google Asistan için ayrı bir butona da yer verilecek. qualcomm kulaklık yongası Google Asistan desteğinin yanı sıra kulaklık yongası, artık kulaklığın diğer cihazlarla daha kolay eşleşebilmesini de mümkün kılacak. Bunu ise Google'ın Google Fast Pair teknolojisiyle gerçekleştirecek. Böylece bir cihazdan başka bir cihaza geçiş yaparken de beklenen süre en aza indirgenecek. Google Fast Pair, Qualcomm QCC3024 ve QCC3034 yongalarında da destekleniyordu. Fakat Qualcomm QCC5100 yongasında daha da stabilize ve hızlı bir şekilde çalışacak. Üreticiler için satışa sunulan bu yongaya sahip kulaklık modellerinin son tüketiciye ne zaman ulaşacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak yakın zamanda ulaşması bekleniyor. https://www.youtube.com/watch?v=SackwT5c0V8

The post Qualcomm kulaklık çipsetine Google desteği! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.