Ramazan'a özel Instagram Hikayeler filtresi geldi

Instagram Hikayeler farklı filtreleri ile insanların daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Özel günlere göre filtreler de zenginleşiyor. Son olarak, Instagram Ramazan özel filtreleriyle insanları iyiliği kutlamaya ve paylaşmaya davet ediyor. #MonthofGood (#İyilikAyı) kampanyası kapsamında Instagram Hikayeler için iki yeni filtre sunuldu Instagram itiraz özelliğini kullanıma sunuyor Instagram Hikayeler için Ramazan'a özel filtreler Instagram kamera efektleri yeni kampanya kapsamında zenginleştirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Instagram MENA ve Türkiye Stratejik Ortak Yöneticisi Samer Jamal açıklamasında Instagram verilerinden bahsetti. Verilere göre, Ramazan ayında insanlar Instagram’a yöneliyor. Bu dönemde iyilik ve yardımla ilgili kelimelerin kullanımı önemli derecede artıyor. Jamal açıklamasını şu şekilde sürdürdü, “İyilik büyük bir jest olmak zorunda değil. Hatta, küçük ve beklenmedik şeylerin birinin gününe etkisi çok büyük olabilir. Bu yüzden, Instagram’da insanların iyi niyetlerini ve kutlamalarını eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde paylaşmalarını sağlayacak #MonthofGood (#İyilikAyı) kampanyamızı ve ilk Ramazan kamera efektimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” Yeni eklenen Instagram kamera efektleri şimdilerde kullanılabiliyor. Bunun için ilk olarak Instagram Hikayeler kısmına girmek gerekiyor. Ardından filtreler kısmından Ramazan'a özel filtreyi bulmak mümkün. Filtrenin iki farklı alternatifi bulunuyor. The post Ramazan'a özel Instagram Hikayeler filtresi geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Ramazan'a özel Instagram Hikayeler filtresi geldi
Instagram Hikayeler farklı filtreleri ile insanların daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Özel günlere göre filtreler de zenginleşiyor. Son olarak, Instagram Ramazan özel filtreleriyle insanları iyiliği kutlamaya ve paylaşmaya davet ediyor. #MonthofGood (#İyilikAyı) kampanyası kapsamında Instagram Hikayeler için iki yeni filtre sunuldu

Instagram itiraz özelliğini kullanıma sunuyor

Instagram Hikayeler için Ramazan'a özel filtreler

Instagram kamera efektleri yeni kampanya kapsamında zenginleştirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Instagram MENA ve Türkiye Stratejik Ortak Yöneticisi Samer Jamal açıklamasında Instagram verilerinden bahsetti. Verilere göre, Ramazan ayında insanlar Instagram’a yöneliyor. Bu dönemde iyilik ve yardımla ilgili kelimelerin kullanımı önemli derecede artıyor. Jamal açıklamasını şu şekilde sürdürdü, “İyilik büyük bir jest olmak zorunda değil. Hatta, küçük ve beklenmedik şeylerin birinin gününe etkisi çok büyük olabilir. Bu yüzden, Instagram’da insanların iyi niyetlerini ve kutlamalarını eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde paylaşmalarını sağlayacak #MonthofGood (#İyilikAyı) kampanyamızı ve ilk Ramazan kamera efektimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” Yeni eklenen Instagram kamera efektleri şimdilerde kullanılabiliyor. Bunun için ilk olarak Instagram Hikayeler kısmına girmek gerekiyor. Ardından filtreler kısmından Ramazan'a özel filtreyi bulmak mümkün. Filtrenin iki farklı alternatifi bulunuyor.

The post Ramazan'a özel Instagram Hikayeler filtresi geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.