Rampage Orion klavye ve Flare mouse inceleme

Günümüzde çoğu bilgisayar oyuncusunun özellikle FPS oyunlarıyla arasının oldukça iyi olduğunu görüyoruz. FPS oyunlarını oynarken önemli unsurlardan bir tanesi de oyun ekipmanları oluyor. Biz de bu videomuzda FPS oyunlarda oldukça başarılı bir...

Rampage Orion klavye ve Flare mouse inceleme
Günümüzde çoğu bilgisayar oyuncusunun özellikle FPS oyunlarıyla arasının oldukça iyi olduğunu görüyoruz. FPS oyunlarını oynarken önemli unsurlardan bir tanesi de oyun ekipmanları oluyor. Biz de bu videomuzda FPS oyunlarda oldukça başarılı bir deneyim sunan Rampage KB-R90 Orion mekanik klavye ve Rampage SMX-R51 Flare mouse modeline yakından bakıyoruz.

Her telefonda oynanan PUBG Mobile Lite oynadık!

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Rampage KB-R90 Orion klavye inceleme ve Rampage SMX-R51 Flare mouse inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler... https://youtu.be/vTNPTaUh8pc Klavyeyi satın almak için: http://bit.ly/2MaTRBz Mouse'u satın almak için: http://bit.ly/2ZOXUGX

Rampage KB-R90 Orion klavye inceleme

Rampage KB-R90 Orion klavye, özellikle mekanik olması ve RGB aydınlatmaya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Mekanik olması sayesinde oyunlardaki performansı artıran klavye RGB aydınlatmaya sahip olmasıyla birlikte de gözlerinizi şenlendirmeyi başarıyor. Rampage'in en iyi klavye modellerinden biri olan bu klavye, mavi ve kırmızı olmak üzere iki farklı switch varyasyonu ile satışa sunuluyor. Kırmızı switch, daha başarılı tepkime süresi sunarken mavi switch, buna göre biraz daha geride kalıyor. Bunun yanı sıra kırmızı switch'ten neredeyse hiç ses çıkmazken mavi switch, mekanik klavyelerde sıkça görülen tuş seslerini gayet iyi bir şekilde çıkartabiliyor. Tasarımsal açıdan da epey başarılı bulduğumuz klavyenin üstünde multimedya tuşları da yer alıyor. Klavyenin üstündeki aydınlatmalar ve makro tuşlar, bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz uygulama vasıtasıyla da kontrol edilebiliyor.

Rampage SMX-R51 Flare mouse inceleme

Rampage tarafından özellikle FPS oyunlarda oldukça başarılı bir deneyim sunduğu belirtilen mouse'un, klavyede olduğu gibi RGB aydınlatmaya sahip olduğu görülüyor. Ayrıca bu mouse, konfor bakımından oldukça iyi bir deneyim sunuyor. Bu mouse modelinin en önemli özelliklerin biri 10.000 DPI'a kadar artırılabilir çözünürlük oluyor. Bu özellik sayesinde mouse özellikle FPS oyunları için ideal bir ekipman haline geliyor. Ayrıca mouse'taki tuşların 2 ms gecikmesi süresine sahip olduğunu belirtelim. Bu da gayet iyi bir değer.

The post Rampage Orion klavye ve Flare mouse inceleme appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.