Realme X Geekbench skoru ortaya çıktı!

Realme'nin önümüzdeki günlerde tanıtması beklenilen Realme X modeli, sık sık yeni sızıntılarla gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtım tarihi belli olan modelin, Geekbench skorları da sızdırıldı. Yeni sızıntı Geekbench skoru ile birlikte bazı teknik detayları da bizlere sunuyor. Realme X Geekbench skoru ve Realme X özellikleri haberimizde! Kazara paylaşıldı, Realme X çıkış tarihi kesinleşti Realme X Geekbench skoru ortaya çıktı! İşte detaylar İlerleyen günlerde tanıtılacak olan Realme X modeline ait Geekbench skoru, geçtiğimiz saatlerde ortaya çıktı. Skora geçmeden önce, modelin teknik detayları ile ilgili bazı bilgileri verelim. Sonuç sayfasında gözüktüğü üzere yeni model, Snapdragon 710 işlemci ve 8 GB RAM ile kullanıcılara sunulacak. Bununla birlikte kutudan Android Pie çıktığını söyleyebiliriz. Realme X'in Geekbench skorlarına baktığımızda ise tek çekirdek skorunun 1506, çoklu çekirdek skorunun ise 5837 olduğunu görüyoruz. Bunun haricinde modele ait kayıtların daha önce TENAA'da da ortaya çıktığını görmüştük. TENAA üzerinde 4 GB RAM olarak listelenen modelin, 4 ve 8 GB RAM varyasyonlarına sahip olacağını söyleyebiliriz. Şimdilik bilindiği kadarıyla yeni X serisi standart X, X Lite ve X Pro modellerinden oluşacak. Realme X özellikleri nasıl olacak? Snapdragon 710 işlemci ile birlikte 4 ve 8 GB RAM seçeneklerine sahip olacağını şu an için bildiğimizi söyleyebiliriz. Android Pie ile kutudan çıkacak model, biri 48 MP olmak üzere ikili arka kamera kurulumu ve tek selfie kamerası ile satışa sunulacak. Depolama tarafında ise 64 GB ve 128 GB seçeneklerinin olacağı tahmin ediliyor. The post Realme X Geekbench skoru ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Realme X Geekbench skoru ortaya çıktı!
Realme'nin önümüzdeki günlerde tanıtması beklenilen Realme X modeli, sık sık yeni sızıntılarla gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtım tarihi belli olan modelin, Geekbench skorları da sızdırıldı. Yeni sızıntı Geekbench skoru ile birlikte bazı teknik detayları da bizlere sunuyor. Realme X Geekbench skoru ve Realme X özellikleri haberimizde!

Kazara paylaşıldı, Realme X çıkış tarihi kesinleşti

Realme X Geekbench skoru ortaya çıktı! İşte detaylar

İlerleyen günlerde tanıtılacak olan Realme X modeline ait Geekbench skoru, geçtiğimiz saatlerde ortaya çıktı. Skora geçmeden önce, modelin teknik detayları ile ilgili bazı bilgileri verelim. Sonuç sayfasında gözüktüğü üzere yeni model, Snapdragon 710 işlemci ve 8 GB RAM ile kullanıcılara sunulacak. Bununla birlikte kutudan Android Pie çıktığını söyleyebiliriz. Realme X özellikleri / Realme X Geekbench Realme X'in Geekbench skorlarına baktığımızda ise tek çekirdek skorunun 1506, çoklu çekirdek skorunun ise 5837 olduğunu görüyoruz. Bunun haricinde modele ait kayıtların daha önce TENAA'da da ortaya çıktığını görmüştük. TENAA üzerinde 4 GB RAM olarak listelenen modelin, 4 ve 8 GB RAM varyasyonlarına sahip olacağını söyleyebiliriz. Şimdilik bilindiği kadarıyla yeni X serisi standart X, X Lite ve X Pro modellerinden oluşacak.

Realme X özellikleri nasıl olacak?

Snapdragon 710 işlemci ile birlikte 4 ve 8 GB RAM seçeneklerine sahip olacağını şu an için bildiğimizi söyleyebiliriz. Android Pie ile kutudan çıkacak model, biri 48 MP olmak üzere ikili arka kamera kurulumu ve tek selfie kamerası ile satışa sunulacak. Depolama tarafında ise 64 GB ve 128 GB seçeneklerinin olacağı tahmin ediliyor.

The post Realme X Geekbench skoru ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.