Red Dead Redemption 2 yolun sonuna geldi

26 Kasım 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen Red Dead Redemption 2, oyun dünyasındaki etkisini sürdürüyor. Dağıtımcılığını Rockstar Games'in üstlendiği yapımın sevenlerini mutlu etmeyecek bir gelişme yaşandı. Fallout...

Red Dead Redemption 2 yolun sonuna geldi
26 Kasım 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen Red Dead Redemption 2, oyun dünyasındaki etkisini sürdürüyor. Dağıtımcılığını Rockstar Games'in üstlendiği yapımın sevenlerini mutlu etmeyecek bir gelişme yaşandı.

Fallout 76’dan oyunculara önemli fırsat

Red Dead Redemption 2 DLC ile yenilenmeyecek

Rockstar Games'de çevrim içi projelerde en etkili isimlerinden biri olan Katie Pica, yaptığı bir açıklama vesilesiyle yalnız başına oynamayı tercih edenlere çok oyunculu sistemi önerdi. Bu önerinin altında, Pica ve ekibinin Red Dead Online projesi yatıyor. Red Dead Redemption 2 DLC Konsantrasyonunun tamamını çevrim içi yapıma ayırdığını söyleyen Katie Rica, çok oyunculu dünyayı tercih etmeyenlerin de sevdiği oyun içi özelliklerini bu atmosfere ekleyerek onların Red Dead Online'ı oynamaya başlamasını istiyor. Red Dead Redemption 2 Red Dead Online adına yapılacak çok işin olduğunu belirten tecrübeli yönetici, yeni etkinliklerin ve karakterlerin ekleneceğini ifade etti. Şirketin tek oyunculu sistemlere pek ilgi göstermediğini belirten Katie Pica, net konuştu. Kendisi, oyunculara artık Red Dead Redemption 2'den herhangi bir indirilebilir içerik (DLC) beklememelerini tavsiye etti. Buradan anlaşıldığı üzere Rockstar Games'in odaklandığı mecralar, şirkete önemli miktarda gelirler sağlayan GTA Online ve Red Dead Online şeklinde kesinlesmiş oldu. Sizin bu hamle hakkındaki düşünceleriniz neler? Rockstar Games'in kararı değişir mi?  

The post Red Dead Redemption 2 yolun sonuna geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.