Redmi'den 64 MP kamera için hızlı hamle

Samsung’un Unpacked etkinliği’nin ardından Xiaomi de yeni tanıtımı için 7 Ağustos tarihini planladı. Bugün paylaşılan resmi "Images of The Future" etkinlik görseli ile de Redmi 64 MP kamera teknolojisi hakkında sızıntılar ortaya çıktı. Vivo...

Redmi'den 64 MP kamera için hızlı hamle
Samsung’un Unpacked etkinliği’nin ardından Xiaomi de yeni tanıtımı için 7 Ağustos tarihini planladı. Bugün paylaşılan resmi "Images of The Future" etkinlik görseli ile de Redmi 64 MP kamera teknolojisi hakkında sızıntılar ortaya çıktı.

Vivo Nex Dual Display inceleme

Redmi 64 MP kamera teknolojisi için hızlı hamle!

Bu aralar sıkça gündemde olan Galaxy Note 10 etkinliğinin yanı sıra 7 Ağustos günü "Images of The Future" etkinliği de düzenlenecek. Bu etkinlik kapsamında farklı firmaların yeni kamera teknolojileri ve gelecekte kullanacakları sensörler kullanıcılarla buluşacak. Weibo'da yayınlanan afişe göre Xiaomi'nin alt markası Redmi görüntüleme teknolojisinin geleceği konusunda bazı önemli teknolojileri duyuracak. Ve önceki bazı spekülasyonlara göre, şirketin 7 Ağustos'ta 64 Megapiksel Quad Camera teknolojisine sahip bir cihazı da tanıtması bekleniyor. Redmi 64 MP kamera teknolojisi için hızlı hamle! - ShiftDelete.Net Realme’den hemen önce yapılacak bu etkinlik Çinli şirketler arasındaki çekişmeli rekabeti de ortaya koydu. Redmi'nin teknolojisi ile ilgili daha fazla ayrıntı bulunmasa da yapılacak etkinlik ile birlikte hem yeni kamera teknolojileri hem de yeni akıllı telefon hakkında tüm ayrıntılara sahip olacağız. Geçtiğimiz ay Redmi, 64 Megapiksel kamera sensörlü bir akıllı telefonla çekilmiş bir fotoğraf örneğini paylaşmıştı. Şirket, 64 Megapiksel telefonun dörtlü arka kamera modülüne sahip olacağını da onayladı. Bu durum 7 Ağustos günü Galaxy Note 10’a rakip bir kamera teknolojisinin sunulacağının da göstergesi oldu.

The post Redmi'den 64 MP kamera için hızlı hamle appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.