Redmi'nin onaylanan yeni telefonu Redmi 8A mı?

Rakiplerini şaşırtarak akıllı telefon piyasasındaki ilk 64 Megapiksel kameralı telefonu tanıtan Redmi, ayrıca, en yeni cihazlarının özelliklerini de kullanıcılar ile paylaştı. Xiaomi ile ortak çalışan firmanın beklenen bir diğer modeli olan...

Redmi'nin onaylanan yeni telefonu Redmi 8A mı?
Rakiplerini şaşırtarak akıllı telefon piyasasındaki ilk 64 Megapiksel kameralı telefonu tanıtan Redmi, ayrıca, en yeni cihazlarının özelliklerini de kullanıcılar ile paylaştı. Xiaomi ile ortak çalışan firmanın beklenen bir diğer modeli olan Redmi 8A, büyük ihtimal ile, Avrasya Ekonomik Komisyonu tarafından onaylandı.

Redmi Note 8 ve Note 8 Pro tanıtıldı

Avrasya Ekonomik Komisyonu Redmi 8A için mi onay verdi?

Toplam 5 ülkenin yer aldığı komisyon, Çin menşeili ürünün Avrasya ticaretinden de pay almasına yarayan gerekli sertifikayı Redmi ekibine verdi. Komisyonun internet sitesinde yer alan bilgilere göre bu ürün, "M1908C3XG" model numarasına sahip. avrasya ekonomi komisyonu Verilen model numarası, son derece dikkat çekiyor. Zira Redmi Note 8'in etiketi "M1908C3JE" iken Redmi Note 8 Pro'nun model numarası ise "M1908C3IC". Redmi 8A olduğu iddia edilen telefona verilen kod da "M1908Cxxx" kalıbını takip ediyor. Sadece son üç hanesi değiştirilen yeni telefona ek olarak, henüz açıklanmayan 3 yeni model daha Avrasya Ekonomik Komisyonu yetkililerinden sertifika aldı. Bu numaralar da ilgili kalıbı takip ediyor: "M1906G7G", "M1908C3IG" ve "M1908C3KG". Redmi 8A ECC sertifikaları, ne yazık ki sertifika verdiği akıllı telefonlarla alakalı ayrıntıları ortaya sunmuyor. Redmi 8A adına son zamanlarda ortaya çıkan sızıntılar, cihazın koyu kırmızı bir renge sahip olduğunu söylüyor. Aktarılan diğer söylentiler, Redmi 8A'nın en güçlü versiyonunun 4GB RAM gücü ile 64 GB dahili depolama alanıyla geleceğini ifade ediyor. Kendisi, Snapdragon 439 işlemciden güç alacak ve şarj için de 5000 mAh batarya kullanacak.

Snapdragon 429, Snapdragon 439 ve Snapdragon 632 özellikleri ile neler sunuyor?

Redmi 8A, eğer söylenenler doğruysa, arkasında 2 adet kamera bulunduracak. Buna ek olarak bu telefonun 64 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera kullanıp kullanmayacağı belli değil. Redmi 8A'nın diğer versiyonları şu şekilde: 2 GB RAM - 16 GB dahili depolama ve 3 GB RAM - 32 GB dahili depolama. Redmi, Rusya ile yaptığı ticari ortaklık sayesinde şu 4 ülkede daha onaylanan telefonunun satışını yapabilecek: Ermenistan, Belarus, Kırgızistan ve Kazakistan. Redmi 8A'nın tanıtılacağı tarih 27 Eylül 2019.

The post Redmi'nin onaylanan yeni telefonu Redmi 8A mı? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.