Redmi'nin yeni amiral gemisi tekrardan ortaya çıktı!

Redmi'nin Snapdragon 855 işlemciden gücünü alan, yeni bir amiral gemisi modeli üzerinde çalıştığı uzun süredir biliniyor. Pek çok küçük sızıntı ile gündeme gelen model, yeni bir fotoğrafta tekrardan ortaya çıktı. Redmi amiral gemisi modeli, görüntülendiği fotoğrafta bazı küçük detayları da sunmayı başarıyor. Yeni gelişmelere hep birlikte göz atalım! Redmi’nin yeni amiral gemisi belli oldu! Redmi amiral gemisi modeli tekrardan ortaya çıktı! Daha önceden ortaya çıkan sızıntılarda Redmi X veya Redmi K20 Pro olarak geçen yeni amiral gemisi modeli, Redmi'nin en üst teknik özelliklere sahip modeli olacak. Açılır kamerası ile de dikkatleri çeken modelin yeni bir görüntüsü, tekrardan ortaya çıktı. Xiaomi Kurucusu Lin Bin ve mali işler sorumlusunun bulunduğu fotoğrafta, birlikte selfie çektikleri modelin Redmi'nin yeni amiral gemisi olduğu belirtiliyor. Açılır kameraya sahip model, mavi renk kasaya sahip. Bu durumda yeni modelin pek çok renk seçeneğine sahip olacağını söyleyebiliriz. Redmi amiral gemisi özellikleri nasıl? 6.39 inç Full HD Plus çözünürlüğünde AMOLED bir ekran ile kullanıcılara sunulması beklenen cihazın ekran tasarımı konusunda çentiksiz bir ekran ve pop-up bir ön kamera sistemi beklense de henüz net bilgiler yok. Ayrıca 27W hızlı şarj desteğine sahip 4000 mAh bataryadan güç alması da beklenenler arasında. Son olarak, yeni amiral gemisi birçok cihazda olduğu gibi ekran üzerinde parmak izi okuyucu ile gelmesi bekleniyor. Cihaz hem donanım hem de tasarım özellikleriyle uygun fiyatlı amiral gemisi cihazlar arasında ön plana çıkacak gibi duruyor. The post Redmi'nin yeni amiral gemisi tekrardan ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Redmi'nin yeni amiral gemisi tekrardan ortaya çıktı!
Redmi'nin Snapdragon 855 işlemciden gücünü alan, yeni bir amiral gemisi modeli üzerinde çalıştığı uzun süredir biliniyor. Pek çok küçük sızıntı ile gündeme gelen model, yeni bir fotoğrafta tekrardan ortaya çıktı. Redmi amiral gemisi modeli, görüntülendiği fotoğrafta bazı küçük detayları da sunmayı başarıyor. Yeni gelişmelere hep birlikte göz atalım!

Redmi’nin yeni amiral gemisi belli oldu!

Redmi amiral gemisi modeli tekrardan ortaya çıktı!

Daha önceden ortaya çıkan sızıntılarda Redmi X veya Redmi K20 Pro olarak geçen yeni amiral gemisi modeli, Redmi'nin en üst teknik özelliklere sahip modeli olacak. Açılır kamerası ile de dikkatleri çeken modelin yeni bir görüntüsü, tekrardan ortaya çıktı. Redmi amiral gemisi Xiaomi Kurucusu Lin Bin ve mali işler sorumlusunun bulunduğu fotoğrafta, birlikte selfie çektikleri modelin Redmi'nin yeni amiral gemisi olduğu belirtiliyor. Açılır kameraya sahip model, mavi renk kasaya sahip. Bu durumda yeni modelin pek çok renk seçeneğine sahip olacağını söyleyebiliriz.

Redmi amiral gemisi özellikleri nasıl?

6.39 inç Full HD Plus çözünürlüğünde AMOLED bir ekran ile kullanıcılara sunulması beklenen cihazın ekran tasarımı konusunda çentiksiz bir ekran ve pop-up bir ön kamera sistemi beklense de henüz net bilgiler yok. Ayrıca 27W hızlı şarj desteğine sahip 4000 mAh bataryadan güç alması da beklenenler arasında. Son olarak, yeni amiral gemisi birçok cihazda olduğu gibi ekran üzerinde parmak izi okuyucu ile gelmesi bekleniyor. Cihaz hem donanım hem de tasarım özellikleriyle uygun fiyatlı amiral gemisi cihazlar arasında ön plana çıkacak gibi duruyor.

The post Redmi'nin yeni amiral gemisi tekrardan ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.