Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma açıldı

Resmi kurum ve kuruluşlara ait mobil uygulamalar hayatımızı kolaylaştırıyor. Son olarak, Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma sunuldu. Resmi uygulama Android için Google Play Store'da, iOS için ise App Store'da indirilebilir durumda. Kaçak...

Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma açıldı
Resmi kurum ve kuruluşlara ait mobil uygulamalar hayatımızı kolaylaştırıyor. Son olarak, Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma sunuldu. Resmi uygulama Android için Google Play Store'da, iOS için ise App Store'da indirilebilir durumda.

Kaçak telefon operasyonu

Resmi Gazete mobil uygulaması çıktı

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından kullanıma sunulan Resmi Gazete mobil uygulaması içinde ilk sayıdan günümüze kadar tüm sayılar yer alıyor. 7 Şubat 1921'de yayınlanan ilk Resmi Gazete sayısı da mobil uygulamaya dahil edildi. Uygulamayı indirdikten sonra, tüm sayılara 'Arşiv' ve 'Mükerrer Arşiv' kısımlarından ulaşılabiliyor. Ek olarak, isteyen kullanıcılar 'Arama' kısmından istedikleri sayıya ulaşabiliyor. Resmi Gazete mobil uygulaması istenilen tarihteki gazetenin PDF olarak indirilmesine de olanak sağlıyor. Uygulamayı indirirken resmi olup olmadığını kontrol etmekte fayda var. Doğru uygulamanın 'T.C. Resmi Gazete' logosu ile uygulama marketlerinde yerini aldığını belirtelim. Uygulamayı indirmek için Resmi Gazete'nin web sitesini de kullanmak mümkün. Buradan App Store ve Google Play için olan uygulamalara erişilebiliyor.

Resmi Gazete web sitesi

Uygulamanın iOS sürümü

Uygulamanın Android sürümü

The post Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma açıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.