Rode Wireless Go kutudan çıkıyor! (VİDEO)

Rode Wireless Go için neden heyecanlıyız? YouTube kanalımıza ürettiğimiz içeriklerin kaliteli olması için ciddi emek ve para harcadığımızı itiraf edelim. Çünkü, içeriklerin ilgi görmesi için görüntü kalitesinden daha önemli olan bir kriter var; ses kalitesi. Görüntüdeki problemi bir şekilde gidermek veya izleyici tarafından kabul görmesi mümkün ama ses tarafında bu kadar rahat değiliz. O nedenle çekim esnasında kullanacağınız mikrofon, çok önemli. Bu alanda ürettiği çözümlerle akla gelen ilk markalardan biri olan Rode, geçtiğimiz günlerde duyurduğu Rode Wireless Go ürünüyle, başta bizim gibi teknoloji içeriği üreten kişiler olmak üzere, YouTube kanal sahiplerini ve prodüksiyonla uğraşan sanatçıları heyecanlandırmıştı. [caption id="attachment_251193" align="aligncenter" width="3648"] Rode Wireless Go, gerçekten çok küçük boyutlara sahip.[/caption] İyi ses kaydetmek için sahip olmanız gereken sistemin iki zorluğu var. Bunlardan ilki; maddi açıdan zorlaması. İthal edilen ürünler olduğundan dolayı, vergilerle de eklenince ortaya ciddi masraflar çıkıyor. Ancak Rode Wireless Go, 1.615 TL’lik fiyatıyla, daha da satın alınabilir durumda. İkinci zorluk ise ciddi paralar ödeyerek aldığınız mikrofon setlerinin taşınması ve zor kullanılması. Rode Wireless Go, hem kurulumu hem de kullanımı gerçekten çok kolay bir ürün. Firma, Rode Wireless Go için “Dünyanın en küçük kablosuz mikrofon seti” diyerek, bu alandaki iddiasını net bir şekilde ifade ediyor. Rode Wireless Go, kutusundan çıkıyor - VİDEO https://www.youtube.com/watch?v=bjUS6UjgjS4 İzleyeceğiniz videoda, ilk buluşma anımızı izleyeceksiniz ve kutudan çıkardığımız bu efsane mikrofon setini video kameramıza bağlayıp kulandığımız deneyime şahit olacaksınız. Kutu içerisinden çıkan USB Type-C kablo, bizi sevindiren bir diğer güzel haber oldu. Cihazın dahili bataryası, bu arabirim üzerinden hızlıca şarj olabiliyor. Zaten, telefon ve dizüstü bilgisayarınız için yanınızda taşıdığınız bu kablo türü, aynı zamanda mikrofonunuzu da şarj edeceği için, avantajlı duruma geçiyorsunuz. Hazır, bataryadan bahsetmişken bu kablosuz mikrofon setinin, firmanın verdiği bilgilere göre 7 saat hizmet verebildiğini de söylemiş olalım. İnceleme videosunda, bu değerin ne kadar gerçek olduğunu da paylaşacağız. Rode Wireless Go nereden satın alınır? Heyecanımızı üzerimizden atamadan hızlı bir şekilde paylaştığımız bu kutu açılış videosundan hemen sonra, sizlerden gelen yorumları da hesaba katıp, deneyimlemeye başlayacağız ve bu deneyimleri toplayarak kısa süre içerisinde inceleme videosunu paylaşacağız. Telefona harici mikrofon nasıl takılır? Rode Wireless Go ürünü hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz; Türkiye’den bu ürünü satın almak için de Hepsiburada güvencesiyle aşağıdaki linke tıklayarak satın alabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/rode-wireless-go-p-HBV00000JOW73 The post Rode Wireless Go kutudan çıkıyor! (VİDEO) appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Rode Wireless Go kutudan çıkıyor! (VİDEO)

Rode Wireless Go için neden heyecanlıyız? YouTube kanalımıza ürettiğimiz içeriklerin kaliteli olması için ciddi emek ve para harcadığımızı itiraf edelim. Çünkü, içeriklerin ilgi görmesi için görüntü kalitesinden daha önemli olan bir kriter var; ses kalitesi.

Görüntüdeki problemi bir şekilde gidermek veya izleyici tarafından kabul görmesi mümkün ama ses tarafında bu kadar rahat değiliz. O nedenle çekim esnasında kullanacağınız mikrofon, çok önemli.

Bu alanda ürettiği çözümlerle akla gelen ilk markalardan biri olan Rode, geçtiğimiz günlerde duyurduğu Rode Wireless Go ürünüyle, başta bizim gibi teknoloji içeriği üreten kişiler olmak üzere, YouTube kanal sahiplerini ve prodüksiyonla uğraşan sanatçıları heyecanlandırmıştı.

[caption id="attachment_251193" align="aligncenter" width="3648"]Rode Wireless Go Rode Wireless Go, gerçekten çok küçük boyutlara sahip.[/caption]

İyi ses kaydetmek için sahip olmanız gereken sistemin iki zorluğu var. Bunlardan ilki; maddi açıdan zorlaması. İthal edilen ürünler olduğundan dolayı, vergilerle de eklenince ortaya ciddi masraflar çıkıyor.

Ancak Rode Wireless Go, 1.615 TL’lik fiyatıyla, daha da satın alınabilir durumda.

İkinci zorluk ise ciddi paralar ödeyerek aldığınız mikrofon setlerinin taşınması ve zor kullanılması. Rode Wireless Go, hem kurulumu hem de kullanımı gerçekten çok kolay bir ürün.

Firma, Rode Wireless Go için “Dünyanın en küçük kablosuz mikrofon seti” diyerek, bu alandaki iddiasını net bir şekilde ifade ediyor.

Rode Wireless Go, kutusundan çıkıyor - VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=bjUS6UjgjS4

İzleyeceğiniz videoda, ilk buluşma anımızı izleyeceksiniz ve kutudan çıkardığımız bu efsane mikrofon setini video kameramıza bağlayıp kulandığımız deneyime şahit olacaksınız.

Kutu içerisinden çıkan USB Type-C kablo, bizi sevindiren bir diğer güzel haber oldu. Cihazın dahili bataryası, bu arabirim üzerinden hızlıca şarj olabiliyor. Zaten, telefon ve dizüstü bilgisayarınız için yanınızda taşıdığınız bu kablo türü, aynı zamanda mikrofonunuzu da şarj edeceği için, avantajlı duruma geçiyorsunuz. Hazır, bataryadan bahsetmişken bu kablosuz mikrofon setinin, firmanın verdiği bilgilere göre 7 saat hizmet verebildiğini de söylemiş olalım. İnceleme videosunda, bu değerin ne kadar gerçek olduğunu da paylaşacağız.

Rode Wireless Go nereden satın alınır?

Heyecanımızı üzerimizden atamadan hızlı bir şekilde paylaştığımız bu kutu açılış videosundan hemen sonra, sizlerden gelen yorumları da hesaba katıp, deneyimlemeye başlayacağız ve bu deneyimleri toplayarak kısa süre içerisinde inceleme videosunu paylaşacağız.

Telefona harici mikrofon nasıl takılır?

Rode Wireless Go ürünü hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz;

Türkiye’den bu ürünü satın almak için de Hepsiburada güvencesiyle aşağıdaki linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/rode-wireless-go-p-HBV00000JOW73

The post Rode Wireless Go kutudan çıkıyor! (VİDEO) appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.