S-Pen olmasa Galaxy Note serisi nasıl olurdu?

Galaxy Note serisi satışa sunulduğu günden bu yana S-Pen ile yani kalemle geliyor. Akıllı telefon dünyasının popüler kaynaklarından Ice Universe ise S-Pen nedeniyle Galaxy Note serisinin birçok özellikten mahrum kaldığını savunuyor. Bir teknoloji...

S-Pen olmasa Galaxy Note serisi nasıl olurdu?
Galaxy Note serisi satışa sunulduğu günden bu yana S-Pen ile yani kalemle geliyor. Akıllı telefon dünyasının popüler kaynaklarından Ice Universe ise S-Pen nedeniyle Galaxy Note serisinin birçok özellikten mahrum kaldığını savunuyor. Bir teknoloji editörünün S-Pen'in sona ermesi gerektiğine dair yazdığı makaleye yanıt veren Ice Universe, Samsung mühendisleri ile bu konuyu geçtiğimiz dönemlerde konuştuğunu belirtiyor. Paylaşılan detaylar oldukça dikkat çekiyor.

Galaxy Note 10, 5 kamera ile gelecek

S-Pen olmasa Galaxy Note serisi daha yenilikçi olabilirmiş!

Zira, S-Pen olmasa Galaxy Note serisine 800 mAh daha fazla batarya kapasitesi eklenebileceği belirtiliyor. Ayrıca, S-Pen'in kamera tarafında büyük değişimlere ve daha ince ekran çerçevelerine engel olduğu iddia ediliyor. Bu iddiaların doğruluk payı çok yüksek. Zira, aşağıdaki görselde Galaxy Note 8 modelinin iç donanımını görebiliyorsunuz. S-Pen için ne kadar büyük bir alan ayrıldığı gözler önüne seriliyor. Tabi, burada kullanım amaçı büyük bir önem taşıyor. S-Pen sayesinde çok hızlı bir şekilde not almak, telefonu adeta bir not defteri olarak kullanmak mümkün. Aynı şekilde S-Pen'i kullanarak çok başarılı çizimler yapılabiliyor. https://www.youtube.com/watch?v=QQWV6wxoN58 Sizce, Galaxy Note serisinde S-Pen'e yer verilmeye devam edilmeli mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

The post S-Pen olmasa Galaxy Note serisi nasıl olurdu? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.