Safir camlı lüks akıllı saat Montblanc Summit 2!

Akıllı saat pazarının zirvesinde her ne kadar Apple yer alsa da artık rakipleri gittikçe güçleniyor. İşte üst seviye özellikleriyle dikkat çeken lüks akıllı saat Montblanc Summit 2! Huawei Watch GT tanıtıldı! İşte özellikleri! Snapdragon Wear 3100 ile çalışan ilk akıllı saat: Montblanc Summit 2! Alman menşeili kalem, mücevher ve saat gibi eşya üreticisi Montblanc, yepyeni bir akıllı saat ile karşımızda. Gittikçe büyüyen akıllı saat pazarına yeni bir soluk getiren akıllı saat, tasarımı ve sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. 390x390 piksel çözünürlüklü 1.2 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olan Montblanc Summit 2, lüks bir saatte olması gerektiği safir kristal cama sahip. Bu sayede akıllı saatin camı kırılmalara ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklılık sağlıyor. Diğer birçok rakibinde olduğu gibi paslanmaz çelik kasaya sahip olan akıllı saat gücünü ise Qualcomm'un akıllı saatler için geliştirdiği Snapdragon Wear 3100 işlemcisinden alıyor. Bu işlemciyi kullanan ilk cihaz olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Google'ın Wear OS işletim sistemini kullanan akıllı saat, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama birimine sahip. 42 mm çapında olan akıllı saat, kullanım şekline göre 1 haftaya kadar kullanım ömrü sunuyor. iOS ve Android cihazlarla çalışabilen Montblanc Summit 2 fiyatı ise kayış ve kasa farkından dolayı 995 dolar ve 1095 dolar olarak belirlenmiş. Akıllı saatin satışı ise bugün itibariyle başladı. The post Safir camlı lüks akıllı saat Montblanc Summit 2! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Safir camlı lüks akıllı saat Montblanc Summit 2!
Akıllı saat pazarının zirvesinde her ne kadar Apple yer alsa da artık rakipleri gittikçe güçleniyor. İşte üst seviye özellikleriyle dikkat çeken lüks akıllı saat Montblanc Summit 2!

Snapdragon Wear 3100 ile çalışan ilk akıllı saat: Montblanc Summit 2!

Alman menşeili kalem, mücevher ve saat gibi eşya üreticisi Montblanc, yepyeni bir akıllı saat ile karşımızda. Gittikçe büyüyen akıllı saat pazarına yeni bir soluk getiren akıllı saat, tasarımı ve sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. 390x390 piksel çözünürlüklü 1.2 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olan Montblanc Summit 2, lüks bir saatte olması gerektiği safir kristal cama sahip. Bu sayede akıllı saatin camı kırılmalara ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklılık sağlıyor.

Diğer birçok rakibinde olduğu gibi paslanmaz çelik kasaya sahip olan akıllı saat gücünü ise Qualcomm'un akıllı saatler için geliştirdiği Snapdragon Wear 3100 işlemcisinden alıyor. Bu işlemciyi kullanan ilk cihaz olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Google'ın Wear OS işletim sistemini kullanan akıllı saat, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama birimine sahip. 42 mm çapında olan akıllı saat, kullanım şekline göre 1 haftaya kadar kullanım ömrü sunuyor. iOS ve Android cihazlarla çalışabilen Montblanc Summit 2 fiyatı ise kayış ve kasa farkından dolayı 995 dolar ve 1095 dolar olarak belirlenmiş. Akıllı saatin satışı ise bugün itibariyle başladı.

The post Safir camlı lüks akıllı saat Montblanc Summit 2! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.