Sakalınızı şekillendirin! Braun BT 7040 inceleme!

Teknolojik ürün incelemelerize bu sefer Braun BT 7040 saç ve sakal şekillendirici özellikleri ile devam ediyoruz. Erkeklerin hayattaki en büyük rutinlerinden birisini oldukça kolaylaştıran ve akıllı teknolojileri ile çok farklı özellikler sunan...

Sakalınızı şekillendirin! Braun BT 7040 inceleme!
Teknolojik ürün incelemelerize bu sefer Braun BT 7040 saç ve sakal şekillendirici özellikleri ile devam ediyoruz. Erkeklerin hayattaki en büyük rutinlerinden birisini oldukça kolaylaştıran ve akıllı teknolojileri ile çok farklı özellikler sunan Braun BT 7040 inceleme ile karşınızdayız.

Braun BT 7040 saç ve sakal şekillendirici

Erkeklerin en büyük rutinlerini kolaylaştıran ve farklı teknolojisi ile karşımıza çıkan Braun BT 7040 saç ve sakal şekillendirici incelemesi ile karşınızdayız. AutoSense teknolojisi ile karşımıza çıkan, ıslak ve kuru çalışabilmenin yanında kablosuz olan Braun BT 7040 saç ve sakal şekillendirici inceleme yayında. İyi seyirler https://youtu.be/W-1T5R-g_wQ

Braun BT 7040 saç ve sakal şekillendirici özellikleri

Braun saç ve sakal şekillendirici özellikleri kullanıcıları tatmin edici bir şekilde karşımıza çıkıyor. 39 farklı boyda saç ve sakal şekillendirebilen makine, metal başlık ile geliyor. Kutu içerisinden 2 şekillendirici ve 2 farklı başlık ile çıkan Braun saç ve sakal şekillendirici, kompakt tasarımı ile Almanya tasarım ödülüne layık görülmüş. Kullanıcıların en çok dikkat ettiği ve kullanım sırasında en çok faydalandıkları özelliklerden biri de kablosuz kullanım özelliği. Braun saç ve sakal şekillendirici içerisinde dahili bir batarya ile beraber geliyor. Bu batarya sayesinde kullanıcılara 100 dakika boyunca kesintisiz şarj deneyimi sunuyor. Bu süre, 10 dakikalık traş süresi baz alındığında 10 günlük bir traş olma süresi demek. Braun, vakti olmayanları da düşünmüş ve özelliklere hızlı şarj desteği de eklenmiş. Braun saç ve sakal şekillendirici, şarja takıldıktan 5 dakika sonra traş etmeye hazır hale geliyor. Bataryanın tam kullanım süresine ulaşması için gereken süre ise 1 saat. Braun BT 7040 inceleme videosunda bu özelliklere daha da yakından ulaşabilirsiniz. [caption id="attachment_258392" align="alignnone" width="550"] Braun BT 7040[/caption] Braun saç ve sakal şekillendiriciyi satın aldıktan sonra kutu içerinden fermuarlı çanta ve şarj kiti çıkıyor. Bu kitin yanında sinekkaydı traş için imkan sunan Gillette Fusion5 ProGlide'de kullanıcılar için kutuya dahil edilmiş. Akıllı teknoloji olarak, Braun saç ve sakal şekillendirici AutoSensing motora sahip.

Braun AutoSense teknolojisi neler sunuyor?

Braun’un tam ihtiyaç duyduğunuz yerde otomatik olarak akıllı güç sunan AutoSense teknolojisi tıraş makinenizin sürekli olarak kendini ayarlaması anlamına gelir, bu da önemli olan durumlara kendinizi uyarlayabilmenizi sağlıyor.

The post Sakalınızı şekillendirin! Braun BT 7040 inceleme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.