Samsung, 19 Mayıs için anlamlı bir video yayınladı!

Akıllı telefonları, televizyonları ve beyaz eşyaları ile ülkemizde çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Samsung 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için oldukça anlamlı bir video yayınladı. Samsung Türkiye'nin resmi YouTube kanalında Sen bizi #TanısanSeverdin başlığı ile yayınlanan videoda, Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100. yılı kutlanıyor. Samsung 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı! “Sen bizi tanısan çok severdin. Gülüşümüzü mesela… İçtenlikle gülüşümüzü, Bi’ göz göze gelsek seninle hemen görürdün orada kendini, anlardın bildiğimizi. Seni görmek demenin fikirlerini anlamaktan geçtiğini. Bi’ tanısan, sımsıkı sarılırdın bize sımsıkı sarıldığımız gibi hayattaki en hakiki mürşide. https://www.youtube.com/watch?v=T3F1Q3UmRIU Hiç koparmadık hayat damarlarımızı Aşkla dokunduk her notaya, her renge zeki, çevik ve ahlaklı olalım istedin ya, tam da öyle olduk işte. Gözlerimiz hep ileride açtığın yolda, gösterdiğin hedefe oturup iki kelam etseydik şöyle, “İyi ki” derdin. Her gün dedirttiğin gibi bize. Keşke tanısaydın bizi, Çok severdin. Biz seni tanıdık, çok sevdik. İyi ki tanıdık, hep sevmeye söz verdik. Bugün, hayalindeki gençler olduysak, Hepsi senin o gün attığın adım sayesinde… 19 Mayıs 1919’un 100. yılı kutlu olsun. The post Samsung, 19 Mayıs için anlamlı bir video yayınladı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Samsung, 19 Mayıs için anlamlı bir video yayınladı!
Akıllı telefonları, televizyonları ve beyaz eşyaları ile ülkemizde çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Samsung 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için oldukça anlamlı bir video yayınladı. Samsung Türkiye'nin resmi YouTube kanalında Sen bizi #TanısanSeverdin başlığı ile yayınlanan videoda, Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100. yılı kutlanıyor.

Samsung 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı!

“Sen bizi tanısan çok severdin. Gülüşümüzü mesela… İçtenlikle gülüşümüzü, Bi’ göz göze gelsek seninle hemen görürdün orada kendini, anlardın bildiğimizi. Seni görmek demenin fikirlerini anlamaktan geçtiğini. Bi’ tanısan, sımsıkı sarılırdın bize sımsıkı sarıldığımız gibi hayattaki en hakiki mürşide. https://www.youtube.com/watch?v=T3F1Q3UmRIU Hiç koparmadık hayat damarlarımızı Aşkla dokunduk her notaya, her renge zeki, çevik ve ahlaklı olalım istedin ya, tam da öyle olduk işte. Gözlerimiz hep ileride açtığın yolda, gösterdiğin hedefe oturup iki kelam etseydik şöyle, “İyi ki” derdin. Her gün dedirttiğin gibi bize. Keşke tanısaydın bizi, Çok severdin. Biz seni tanıdık, çok sevdik. İyi ki tanıdık, hep sevmeye söz verdik. Bugün, hayalindeki gençler olduysak, Hepsi senin o gün attığın adım sayesinde… 19 Mayıs 1919’un 100. yılı kutlu olsun.

The post Samsung, 19 Mayıs için anlamlı bir video yayınladı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.