Samsung 240 Hz'lik oyuncu monitörünü duyurdu

Samsung 240 Hz yenileme oranına sahip ilk oyuncu monitörü, Samsung CRG5'i duyurdu. Oyuncuların neredeyse tüm isteklerine karşılık verdiği belirtilen monitör hakkında henüz tüm özellikler açıklanmadı. Samsung bu bilgileri, E3 2019 fuarındaki...

Samsung 240 Hz'lik oyuncu monitörünü duyurdu
Samsung 240 Hz yenileme oranına sahip ilk oyuncu monitörü, Samsung CRG5'i duyurdu. Oyuncuların neredeyse tüm isteklerine karşılık verdiği belirtilen monitör hakkında henüz tüm özellikler açıklanmadı. Samsung bu bilgileri, E3 2019 fuarındaki PC Gaming Show'da daha detaylı bir şekilde açıklayacak.

Apple Pro Display XDR tanıtıldı!

Samsung CRG5 neler sunuyor?

27 inç boyutuna sahip olan CRG5'in en ilgi çekici özellikleri arasında 1500R kavis değerine sahip olması ve 240 Hertz değerinde tazeleme oranına ev sahipliği etmesi oluyor. Full HD çözünürlüğe sahip olan bu monitörün, özellikle kavis ve tazeleme oranı ile birlikte daha keyifli bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor. Ayrıca bu monitör, Nvidia G-Sync teknolojisini de destekliyor. Yani Nvidia'nın ekran katlarından birisini kullanıyorsanız oyunlardaki bu yenileme oranını daha başarılı bir şekilde alabilirsiniz. 4 ms tepki süresi ve 300 nit parlaklık sunan monitörde görüntü aktarma işleminin yapılması üzere DisplayPort 1.2 ve HDMI 2.0 girişlerine yer verildiği de görülüyor. 399 dolarlık fiyat etiketine sahip olan monitör, ilk olarak Temmuz ayında satışa çıkacak. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz bir bilgi yok.

The post Samsung 240 Hz'lik oyuncu monitörünü duyurdu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.