Teknoloji Haberleri

Samsung CEO’sundan 5G telefon fiyatı açıklaması

Şu an için 5G teknolojisini kullanabileceğiniz yerler kısıtlı olduğu gibi, bu teknolojinin kullanılabileceği telefonlar da kısıtlı. Amiral gemisi modellerde ekstra fiyat farkıyla alabileceğiniz 5G destekli versiyonlar, fiyat olarak da biraz daha tuzlular. Samsung CEO’su 5G telefon fiyatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Meizu’nun ilk 5G modeli ne zaman geliyor?

Samsung CEO’sundan 5G telefon fiyatı açıklaması!

Şu an piyasaya sunulan 5G destekli telefonlar türlerinin ilk örnekleri olma özelliğini taşıyor. Şu an için rakiplerine kıyasla daha yüksek fiyatları ile dikkatleri çeken bu modeller için, Samsung CEO’sundan bazı iyi haberler bulunuyor. CEO DJ Koh, 5G telefonların yaygınlığı arttıkça bu modellerin fiyatlarının azalma eğilimi göstereceğini belirtiyor. Koh yaptığı açıklamada 5G desteğinin önümüzdeki 12 ila 18 aylık dönemde uygun fiyatlı modellere gelebileceğini, ilerleyen dönemlerde orta segmentte 5G desteği ile karşılaşabileceğimizi belirtti. 5G teknolojisinden umutlu olan Koh, satışlarda da herhangi bir sorun bulunmadığını ifade ediyor.

Samsung Galaxy S10 5G ne kadar sattı?

Satışa sunulmasının ardından geçen 80 günlük sürede bir milyondan fazla satılan Galaxy S10 5G, şirketin bu teknolojiye sahip ilk akıllı telefon modeli olmasıyla öne çıkıyor.

The post Samsung CEO’sundan 5G telefon fiyatı açıklaması appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.