Samsung Galaxy A60 için yeni renk seçeneği

Galaxy A serisine oldukça önem veren Samsung, önemli güncellemeler ile tüm sorunları çözmeye çalışırken serideki cihazları güçlendirmeye de devam ediyor. Bugün ise Galaxy A60 için yeni renk seçeneği duyuruldu. Xiaomi Mi CC9 ile çekilen fotoğraflar...

Samsung Galaxy A60 için yeni renk seçeneği
Galaxy A serisine oldukça önem veren Samsung, önemli güncellemeler ile tüm sorunları çözmeye çalışırken serideki cihazları güçlendirmeye de devam ediyor. Bugün ise Galaxy A60 için yeni renk seçeneği duyuruldu.

Xiaomi Mi CC9 ile çekilen fotoğraflar yayınlandı

Samsung Galaxy A60 için yeni renk seçeneği sunuldu!

Galaxy A serisi ile geniş bir kitleye ulaşmaya çalışan Samsung, hem donanım hem de yazılım özellikleriyle de oldukça dikkat çeken Galaxy A60 için yeni renk seçeneğini duyurdu. Daha önce Midnight Blue, Seawater Blue, Cocktail Orange ve Sea Salt olarak adlandırılan dört farklı renk seçeneği ile kullanıcılara gradyan geçişli güzel tasarımlar sunmuştu. Şimdi ise Peach Mist olarak adlandırılacak pembeden beyaza geçiş sağlayan bir renk seçeneği sunacak. Samsung Galaxy A60 için yeni renk seçeneği sunuldu! - ShiftDelete.Net (2) Samsung’un resmi web sitesinde fiyat etiketi halen görüntülenemeyen Galaxy A60, henüz fiyatı bilinmese de delikli ekran tasarımı ve donanım özellikleri ile de birçok kişi tarafından beğenilecek gibi duruyor. Ama bazı sızıntılara göre cihazın 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip modelinin 217 Dolar olması bekleniyor. Bu fiyat etiketleri henüz resmi olmasa da yakın zamanda netleşecektir diye düşünüyoruz.

The post Samsung Galaxy A60 için yeni renk seçeneği appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.