Samsung Galaxy A80'in fiyatı ortaya çıktı

Samsung'un A serisi ile beraber üst düzey özellikleri orta segment telefonlarına taşıdığını hepimiz görmüştük. A serisinin tanıtılan en iddialı telefonu olan Galaxy A80'in de fiyatı belli oldu. İşte Samsung’un ilk kızaklı akıllı telefonu Samsung...

Samsung Galaxy A80'in fiyatı ortaya çıktı
Samsung'un A serisi ile beraber üst düzey özellikleri orta segment telefonlarına taşıdığını hepimiz görmüştük. A serisinin tanıtılan en iddialı telefonu olan Galaxy A80'in de fiyatı belli oldu. İşte Samsung’un ilk kızaklı akıllı telefonu Samsung Galaxy A80 fiyatı ve detaylar.

Çentiksiz Galaxy A80, ekranı ile dikkat çekiyor!

Samsung Galaxy A80 fiyatı!

Daha önceleri Avrupada 649 Euro etiket fiyatı ile satışa çıkan Samsung Galaxy A80, Türkiye'de de ön siparişe açıldı. Galaxy A80 16 Temmuz'dan itibaren satışa çıkacak. Kullanıcıların bu telefona sahip olması için ödemesi gereken bedel ise tam 6.099 TL. Ön siparişe açılan telefonu buradan ya da aşağıdaki linkten 16 Temmuz itibariyle satın alabilirsiniz.

Galaxy A80, ön kamera ile arka kamerayı eşitliyor!

Galaxy A80 en çok kamerası ile dikkat çekiyor!

Galaxy A80'de herhangi bir ön kamera bulunmuyor. Telefonda bulunan kızaklı yapı sayesinde arka kamera ön tarafa dönüyor ve selfie çekimi gerçekleştirilebiliyor. 48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.0 ana kameraya, 8 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 geniş açılı kamera eşlik ediyor. Qualcomm’un Snapdragon 730 işlemcisinden güç alan telefon, 8 GB RAM’e ev sahipliği yapıyor. 25W hızlı şarj desteği sunan ve 3700 mAh kapasiteli bataryadan beslenen Galaxy A80’de, 6.7 inç büyüklüğünde 1080×2400 piksel çözünürlük sunan bir ekran yer alıyor. Samsung'un uzun zamandır konuşulan telefonunun Türkiye fiyatı hakkında neler düşünüyorsunuz?

The post Samsung Galaxy A80'in fiyatı ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.