Samsung Galaxy Book S geliyor! İşte özellikleri

Son dönemde Galaxy Note 10 ve katlanabilir telefonu Galaxy Fold nedeniyle adından sıkça söz ettiğimiz Samsung, Galaxy Book S olarak adlandırılan ve Windows işletim sistemi ile çalışan yeni bir dizüstü bilgisayar geliştiriliyor. Geçtiğimiz hafta...

Samsung Galaxy Book S geliyor! İşte özellikleri
Son dönemde Galaxy Note 10 ve katlanabilir telefonu Galaxy Fold nedeniyle adından sıkça söz ettiğimiz Samsung, Galaxy Book S olarak adlandırılan ve Windows işletim sistemi ile çalışan yeni bir dizüstü bilgisayar geliştiriliyor. Geçtiğimiz hafta Bluetooth SIG tarafından onaylanan dizüstü, Geekbench performans testinde de boy göstermişti. Bu kez Evleaks'ın Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Galaxy Book S tasarımı gözler önüne serildi.

Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus fiyatı sızdırıldı!

Samsung Galaxy Book S tasarımı ortaya çıktı!

Oldukça ince bir tasarıma sahip olan dizüstü bilgisayar üzerinde kısıtlı sayıda giriş / çıkış portu bulunuyor. Cihazın sol kenarın USB-C portunun yer aldığı görülürken, yanında yer alan girişin güç bağlantısı olduğu düşünülüyor. Samsung Galaxy Book S tasarımı ortaya çıktı! Diğer tarafın görüntüsü şu anda olmadığı için diğer portlar bilinmiyor. Windows işletim sistemi ile çalıştığı klavyesinden anlaşılan bilgisayarın, teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgiye yer verilmedi. Ancak, Geekbench performans testini dikkate alırsak, 8 GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 855 ile gelecek. Bu kapsamda Windows 10 ile çalışan ARM tabanlı bir cihaz olması beklenen Galaxy Book S verimliliğe odaklanan bir model olacak. Samsung'un yeni dizüstü bilgisayarının fiyatı ve çıkış tarihi gibi detaylar şu anda bilinmezliğini koruyor.

The post Samsung Galaxy Book S geliyor! İşte özellikleri appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.