Samsung Galaxy Fit yurt dışında satışa sunuldu!

Geçtiğimiz günlerde açıklanan raporlara göre akıllı saat satışlarında bir basamak gerileyerek üçüncü sıraya yerleşen Samsung, eski konumunu tekrar kazanmak için yeni modeller geliştirmekte. Rekabetin daha sert olduğu akıllı bileklik alanında...

Samsung Galaxy Fit yurt dışında satışa sunuldu!
Geçtiğimiz günlerde açıklanan raporlara göre akıllı saat satışlarında bir basamak gerileyerek üçüncü sıraya yerleşen Samsung, eski konumunu tekrar kazanmak için yeni modeller geliştirmekte. Rekabetin daha sert olduğu akıllı bileklik alanında Gear Fit modelleri ile yarışan Samsung Galaxy Fit modelini yurt dışında satışa sundu.

Huawei’den şaşırtan akıllı saat başarısı!

Samsung Galaxy Fit yurt dışında satışa sunuldu!

Şubat ayında gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan Galaxy Fit, akıllı bilekliklerde güçlü özellikleri ve iddialı tasarımı ile dikkatleri çekecek bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Uzun zamandır modelle ilgili bilgi gelmemesine rağmen şirket, sürpriz bir şekilde ürünü yurt dışında satışa sundu.

Samsung Galaxy Fit özellikleri

Gear Fit serisinin ardından yeni ürünlerini Galaxy Fit adı altında satışa sunan Samsung, spor takibi ile öne çıkan yeni modelini tanıttı. AMOLED ekranıyla ön plana çıkan ürün, yaklaşık 0,95 inç ekran boyutuna sahip. Diğer pek çok üründe olduğu gibi bu ürün de adımlarınızı sayıyor, nabzınızı ölçüyor, bildirimleri kontrol etmenizi sağlıyor ve spor aktivitelerinizi izleyip kontrol etmenize destek oluyor. Ayrıca 5 ATM su geçirmezlik özelliği ile su sporlarında da herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmektesiniz. Hem Android hem iOS cihazlarla çalışabilen modelin bataryası yaklaşık 120 mAh boyutunda. Toplam 23 gram ağırlığındaki ürün siyah ve gümüş renk seçeneklerine sahip. Bununla birlikte pek çok renk ve modelde kayışı kullanıp cihazı kişiselleştirmeniz de mümkün.

Samsung Galaxy Fit fiyatı

Şu an için yalnızca Amerika'da satışa sunulan modelin, yurt dışı satış fiyatı 99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Ürünün diğer ülkelerde ne zaman satışa sunulacağı bilinmese de, yakın bir zamanda pek çok yerde satışa sunulmasını bekleyebiliriz.    

The post Samsung Galaxy Fit yurt dışında satışa sunuldu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.