Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Flex fiyatı ile cep yakacak!

Geçtiğimiz haftalarda ilk resmi detayları gün yüzüne çıkartılan Samsung katlanabilir telefon modeli hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Galaxy Flex olarak adlandırılacağı ön görülen akıllı telefonun fiyatı hakkında önemli iddialar bulunuldu. Görünen o ki Samsung Galaxy Flex fiyatı ile yürek hoplatacak!

Galaxy S10 ekran tasarımı netleşti!

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Flex fiyatı cep yakacak! 

San Francisco‘da düzenlenen Geliştiriciler Konferansı‘nda Samsung, katlanabilir akıllı telefonunda kullanacağı Infinity Flex Display’i ilk defa görücü karşısına çıkartmıştı. Söz konusu etkinlik ile birlikte, katlanabilir telefonuna tabiri caizse bir ön izleme yapan Samsung, bir takım önemli teknik özellikleri de kullanıcılarla paylaşmıştı. Bugün ise Gizmodo UK tarafınca aktarılan bilgiler doğrultusunda, katlanabilir telefon Galaxy Flex fiyatı hakkında önemli detayları gün yüzüne çıkarttı. Adı açıklanmayan bir Samsung çalışanı tarafından aktarılan bilgilere göre  katlanabilir telefonun fiyatının 1500 ila 2000 pound arasında olacağı iddia ediliyor. Samsung katlanabilir telefon Galaxy Flex fiyatı Ülkemizde uyarlanacak vergileri de göz önünde bulundurduğumuz zaman bizleri ortalama olarak 17.000 TL‘lik bir fiyat etiketinin karşılayacağı ön görülüyor.  Daha önceden paylaşmış olduğumuz haber ile birlikte söz konusu katlanabilir telefonun 1750 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacağını sizlere aktarmıştık.

Darbelere dayanıklı Galaxy S9 için kötü haber!

Gizmodo UK’de yer alan haber ise söz konusu bu durumu doğrular nitelikte. Akıllı telefon pazarına yepyeni bir soluk getirecek olan Samsung, ilk etapta söz konusu telefonunu sadece 1 milyon adet üretecek. Katlanabilir telefonun fiyatının bu kadar yüksek olmasının nedeninin sınırlı sayıda üretilmesinden dolayı kaynaklanmadığını da belirtelim. Samsung’un geliştiriciler konferansı sırasında resmi olarak tanıtmış olduğu Infinity Flex ekranların, üretiminin bir hayli zahmetli ve maliyetli olmasının etiket fiyatına doğrudan etki ettiği belirtiliyor. Bu sebepten dolayı dolayı kullanıcılar dudak uçuklatan bir fiyat ile baş başa kalacaklar.

Samsung katlanabilir telefon özellikleri nasıl olacak?

Resmi bilgilere göre devrimsel nitelikteki telefon katlanmadığı zaman 7.3 inç boyutundaki bir tablet olarak kullanılabiliyor. Katlandığında ise 4.58 inç boyutundaki bir akıllı telefona dönüşen katlanabilir telefon 200 gram bir ağırlığa sahip. Samsung katlanabilir telefon Galaxy Flex fiyatı Geliştiriciler konferansında ilk defa gün yüzüne çıkartılan teknoloji devinin katlanabilen telefonu, katlandığı takdir oldukça kaba görünüyordu. Fakat etkinlikte tanıtılan söz konusu modelin prototip olduğunu da göz önünde bulundurursak, 2019 yılınca oldukça modern hatlara sahip bir katlanabilir akıllı telefon modeli ile karşılaşacağımızı da özellikle belirtelim.

The post Samsung Galaxy Flex fiyatı ile cep yakacak! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.