Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak?

Samsung'un uzun zamandır gündemden düşmeyen amiral gemisi modeli Galaxy Note 10 hakkında neredeyse birçok bilginin ortaya çıkmasının ardından tanıtım tarihi için de bazı bilgiler de ortaya çıktı. Peki, Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak?...

Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak?
Samsung'un uzun zamandır gündemden düşmeyen amiral gemisi modeli Galaxy Note 10 hakkında neredeyse birçok bilginin ortaya çıkmasının ardından tanıtım tarihi için de bazı bilgiler de ortaya çıktı. Peki, Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak?

Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ile cep yakacak!

Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak?

Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 modelinin 9 Ağustos'ta lanse etmişti. Şimdi de Galaxy Note 9 modelinin ağabeyi olacak Galaxy Note 10 serisinin 10 Ağustos'ta tanıtılacağına dair bazı bilgiler ortaya çıkmış durumda. Anlaşılan Samsung, lansman tarihi konusunda cihazın model numarasına göre kararlar alıyor. New York'ta düzenlenmesi beklenen bir etkinlikle beraber lanse edilecek Galaxy Note 10 serisi için, ön görülen rafa çıkış tarihi ise 25 Ağustos şeklinde. Tabii bu Türkiye'deki rafa çıkış tarihi biraz da olsa gecikebilir. samsung galaxy note 10 ne zaman çıkacak Normal Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro olmak üzere iki farklı modeli kullanıcıya sunacak olan Galaxy Note 10 serisi, her Galaxy Note modelinde olduğu gibi en güçlü donanımlara ev sahipliği edecek. Note 10 Pro modelinin, normal modele göre tek farkının ekran boyutu olacağı iddia ediliyor. Tabii ortaya çıkan bu bilgiler, şimdilik sadece sızıntılardan ibaret. Yakın zamanda daha net ve detaylı bilgilere kavuşmayı bekliyoruz.

The post Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.