Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Note 10’da PC oyunu keyfi yaşanacak

  Samsung Galaxy Note 10’dan oyun oynamayı sevenlere güzel bir haber geldi. DxOMark testi ile kamera çekimlerinde bir numara olduğunu gösteren akıllı telefon, sadece 65 dakikada yüzde 0’dan yüzde 100’e gelebilmesiyle de gündeme damgasını vurmuştu. Google Stadia, Apple Arcade ve Steam Link gibi rakipler karşısında kendisini kanıtlamak isteyen Samsung, GalaxyPlay Link isimli aktarım servisi hizmetinin ne zaman geleceğini açıkladı. Bu bağlamda detaylar neler?

Samsung Galaxy Note 10 Plus şarj testinde

Samsung Galaxy Note 10 GalaxyPlay Link ne zaman çıkacak?

Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da sistem gereksinimleri mevcut. Zira GalaxyPlay Link en güncel yazılımlar adına hazırlandı. Buradan hareketle PC’de oynanan bir oyunun Galaxy Note 10’a aktarılmasını sağlayan yazılım, ilgili bilgisayarın Windows 10‘u kullanmasını istiyor. Windows 10 ve Android platformlarından indirilebilecek olan GalaxyPlay Link, gücünü bulut depolama teknolojisinden alıyor. Galaxy UNPACKED 2019 etkinliğinde kendisinden çok da söz edilmeyen aktarım servisi, oyunları bu cihaza aktarmak için üçüncü parti bir kontrolcüye güvenecek gibi duruyor. samsung galaxy note 10 galaxy play link O an bilgisayarda oynanan oyunu cihaza aktaran sistem, iki tarafın aynı anda çalışmasına aracı olacak. Servisini ne zaman aktif edeceğini tam olarak açıklamayan Samsung, GalaxyPlay Link’in önümüzdeki ay geleceğini resmen duyurdu.

Galaxy Note 10 tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

Oyun takipçilerinin merakla beklediği yazılım, Eylül ayının birinci veya ikinci haftasında piyasaya sürülecek. Ayrıca bu hizmeti kullanmanın herhangi bir bedeli yok çünkü tamamen ücretsiz. Aşağıda, yeni uygulamanın tanıtımı yer alıyor. İyi seyirler.

The post Samsung Galaxy Note 10’da PC oyunu keyfi yaşanacak appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.