Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S10 serisinde büyük değişiklik

Samsung cephesinden Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10E kullananları sevindirecek olan bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda ismi geçen cihazların kameralarında önemli değişikliklerin yer aldığı ve bu akıllı telefonlara Dex for PC desteğinin getirildiği açıklandı.

Samsung’dan görüntü kalitesini değiştirecek hamle

Samsung Galaxy S10 serisi kameraları güncellendi

Gücünü Exynos işlemcilerden alan Galaxy S10 serisi telefonları, yepyeni kamera özellikleri ile donatıldı. Samsung Galaxy S10, G973FXXU3ASIG etiketine sahip olan güncellemeyi alırken, Galaxy S10 Plus modeli G975FXXU3ASIG etiketli güncelleme aracılığıyla tazelendi. Galaxy S10E modeli ise G970FXXU3ASIG kodlu güncelleme vasıtasıyla yenilendi.

Galaxy S10 Plus kamera özellikleri neler sunuyor?

Almanya’da ve İsviçre’de yayılmaya başlayan yazılımın zaman içerisinde diğer ülkelere de gelmesi bekleniyor. Yazılımın getirdiği yenilikler hakkında iletilen bilgiler, fotoğraf ve video çekmekten hoşlananlara önemli detaylar sunuyor. Peki, Samsung’un yayımladığı resmi değişiklik kayıtlarında kameralar ile alakalı nasıl yenilikler bulunuyor? Bu sorunun birden fazla cevabı mevcut. Zira Samsung’un paylaştığı bilgilere göre söz konusu olan cihazların kameralarına aşağıda yazılan değişiklikler uygulandı:

Samsung Galaxy S10 özellikleri!

Live focus: Galaxy S10 serisi kameraları bundan böyle bir fotoğrafın odağı olan nesneyi ve o nesnenin arka planını ayrı ayrı yakalayabilecek. Bu sayede odaklanılan nesneden net bir görüntü elde edilecek ve nesnenin arka tarafı bulanıklaştırılacak. — Live focus video: Live focus modunda yer alan bütün özellikler, video çekimlerinde de geçerli olacak. — Gece modu: Adı listede yer alan akıllı telefonların ön kameraları, gece modu özelliğine kavuşacak. — Hyperlapse modu : Bu mod, hızlandırılmış sinematik görüntülerin elde edilmesini sağlayacak. — AR Doodle : Bir video çekimi sırasında ilgili videonun canlı bir şekilde değiştirilmesine olanak tanıyacak. Samsung Galaxy S10 gece modu

Samsung Galaxy S10e inceleme!

Bunlarla sınırlı kalmayan Samsung, bu 3 telefonun Dex for PC desteği ile bir masaüstü bilgisayar gibi kullanılabileceğini de sözlerine ekledi. Sizin düşünceleriniz neler?

The post Samsung Galaxy S10 serisinde büyük değişiklik appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.