Samsung Galaxy Watch 2 ortaya çıktı

Samsung'un bu yıl içerisinde yeni bir Galaxy Watch modeli duyurucağı bir süredir kulislerle konuşuluyordu. Şimdi de Samsung'un Renaissance kod adı altında bir akıllı saat modeli üzerinde çalıştığı doğrulandı. Bu bilgilere göre, Samsung Galaxy...

Samsung Galaxy Watch 2 ortaya çıktı
Samsung'un bu yıl içerisinde yeni bir Galaxy Watch modeli duyurucağı bir süredir kulislerle konuşuluyordu. Şimdi de Samsung'un Renaissance kod adı altında bir akıllı saat modeli üzerinde çalıştığı doğrulandı. Bu bilgilere göre, Samsung Galaxy Watch 2 Renaissance kod adına sahip. Geçtiğimiz yıl Samsung, giyilebilir ürünlerini de Galaxy adı altında satışa sunma kararı almıştı. Ağustos 2018 ayında Galaxy Note 9 modeliyle duyurulan ilk Galaxy Watch'ın ikinci versiyonu da Galaxy Note 10 ile birlikte gelecek.

Yeni Galaxy Watch ile ilgili önemli gelişme!

Galaxy Watch 2 neler sunacak?

Galaxy Watch 2 hakkında Galaxy Note 10'da olduğu kadar bilgi sahibi değiliz. Çok ilginç bir şekilde Watch 2'nin tasarımının yanı sıra donanım özellikleriyle de ilgili çok fazla bilgi ortaya çıkmış değil. 2018 model Galaxy Watch; sadece Wi-Fi ve Wi-Fi + LTE olmak üzere iki farklı varyasyona sahipti. Daha önceden ortaya çıkanlara göre, LTE’li modelin yerini 5G’li model alacak. Böylece 2019 Galaxy Watch, 5G bağlantı altyapısı için de uygun bir model olacak. Yeniden canlanma ve daha iyi bir duruma gelme anlamında kullanılan "Renaissance" kelimesinin Watch 2 modelinde kod ad olarak kullanılması, bu modelin daha gelişmiş özelliklere sahip olacağını işaret ediyor. Ayrıca tasarım tarafında da büyük farkların olması beklentiler arasında yer alıyor. Galaxy Note 10 ile birlikte lanse edilecek Galaxy Watch 2 modelinin, Ağustos ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor.

The post Samsung Galaxy Watch 2 ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.