Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu!

Samsung Geliştiriciler Konferansı sırasında detayları paylaşılan Samsung katlanabilir telefon ile ilgili yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bugünkü gelişmeye göreyse, merakla beklenen Samsung'un katlanabilir telefonunun tanıtım tarihi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. İşte Samsung Galaxy S10 tanıtım tarihi! Samsung katlanabilir telefon, Galaxy S10 ile tanıtılacak! Hatırlarsanız, Dijital Trends‘e konuşan Samsung’un Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva, yapmış olduğu açıklamalarla Samsung katlanabilir telefon modelinin seri üretime hazır olduğunu müjdelemişti. Bunun haricinde ise Suzanne de Silva yapmış olduğu açıklama ile birlikte, merakla beklenen katlanabilir telefonun 2019 Haziran'da satışa çıkacağını da doğrulamıştı. Bugün ise, Samsung'un katlanabilen telefonu ile ilgili heyecan verici bir gelişme daha yaşandı. Samsung'un Paris'teki Concorde Meydanı'nda yer alan bir reklam panosuna vermiş olduğu bir reklam ile birlikte katlanabilir telefon modeli ile ilgili önemli bir ipucu verdiği gözler önüne serildi. Samsung Galaxy S10 hızı ile çok konuşulacak! Korece olan bu reklamda 20 Şubat tarihini işaret eden Samsung, ayrıca ''Gelecek Açıklanıyor'' kelimeleriyle de katlanabilir telefona işaret ettiği gözlemleniyor. Söz konusu bu durum ilgili yayınlanan raporlara göre Samsung, Galaxy S10 modellerinin yanında ayrıca katlanabilir telefonuyla da karşımıza çıkabileceği tahmin ediliyor. Henüz söz konusu bu durum hakkında resmi bir açıklama bulunmasa da, zaten CES 2019 etkinliğinde  Samsung’un Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva, yapmış olduğu açıklama ile birlikte katlanabilen telefon modelinin 2019'un ilk yarısında tanıtılacağını da özellikle belirtmişti. Kısacası, Samsung'un 20 Şubat'ta katlanabilir telefonunu tanıtması için önünde hiç bir engel bulunmuyor. Peki, siz Samsung'un katlanabilen telefonu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? The post Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu!
Samsung Geliştiriciler Konferansı sırasında detayları paylaşılan Samsung katlanabilir telefon ile ilgili yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bugünkü gelişmeye göreyse, merakla beklenen Samsung'un katlanabilir telefonunun tanıtım tarihi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

İşte Samsung Galaxy S10 tanıtım tarihi!

Samsung katlanabilir telefon, Galaxy S10 ile tanıtılacak!

Hatırlarsanız, Dijital Trends‘e konuşan Samsung’un Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva, yapmış olduğu açıklamalarla Samsung katlanabilir telefon modelinin seri üretime hazır olduğunu müjdelemişti. Bunun haricinde ise Suzanne de Silva yapmış olduğu açıklama ile birlikte, merakla beklenen katlanabilir telefonun 2019 Haziran'da satışa çıkacağını da doğrulamıştı. Samsung katlanabilir telefon tanıtım tarihi Bugün ise, Samsung'un katlanabilen telefonu ile ilgili heyecan verici bir gelişme daha yaşandı. Samsung'un Paris'teki Concorde Meydanı'nda yer alan bir reklam panosuna vermiş olduğu bir reklam ile birlikte katlanabilir telefon modeli ile ilgili önemli bir ipucu verdiği gözler önüne serildi.

Samsung Galaxy S10 hızı ile çok konuşulacak!

Korece olan bu reklamda 20 Şubat tarihini işaret eden Samsung, ayrıca ''Gelecek Açıklanıyor'' kelimeleriyle de katlanabilir telefona işaret ettiği gözlemleniyor. Söz konusu bu durum ilgili yayınlanan raporlara göre Samsung, Galaxy S10 modellerinin yanında ayrıca katlanabilir telefonuyla da karşımıza çıkabileceği tahmin ediliyor. Samsung katlanabilir telefon Henüz söz konusu bu durum hakkında resmi bir açıklama bulunmasa da, zaten CES 2019 etkinliğinde  Samsung’un Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva, yapmış olduğu açıklama ile birlikte katlanabilen telefon modelinin 2019'un ilk yarısında tanıtılacağını da özellikle belirtmişti. Kısacası, Samsung'un 20 Şubat'ta katlanabilir telefonunu tanıtması için önünde hiç bir engel bulunmuyor. Peki, siz Samsung'un katlanabilen telefonu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

The post Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.