Samsung yeni kablosuz kulaklık tanıtabilir

Galaxy Buds ile önemli bir başarı yakalayan Samsung, oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmıştı. Samsung yeni kablosuz kulaklık tanıtmaya hazırlanıyor olabilir. Tinder CEO’su: Facebook’tan korkmuyoruz Samsung yeni kablosuz kulaklık tanıtabilir!...

Samsung yeni kablosuz kulaklık tanıtabilir
Galaxy Buds ile önemli bir başarı yakalayan Samsung, oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmıştı. Samsung yeni kablosuz kulaklık tanıtmaya hazırlanıyor olabilir.

Tinder CEO’su: Facebook’tan korkmuyoruz

Samsung yeni kablosuz kulaklık tanıtabilir!

Türkiye saati ile 8 Ağustos tarihinde saat 00:00'da düzenlenecek olan Samsung Unpacked etkinliğinde, Galaxy Note 10 ile birlikte başka ürünlerin de tanıtılması bekleniyor. Bu ürünlerden bir tanesi Galaxy Watch Active 2 iken ortaya çıkan bazı iddialar, şirketin bu ürünü yeni bir kablosuz kulaklık ile destekleyeceğini işaret ediyor. Söz konusu iddialara göre şirketin yeni kablosuz kulaklığı aktif gürültü önleme özelliğine sahip olacak. Bu anlamda oldukça başarılı bir performans sunması beklenen ürünün, 8 Ağustos tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Kulaklığın tipi hakkında net bir bilgi olmasa da, şirketin son zamanlardaki yol haritasının tam kablosuz kulaklıklardan ilerlediğini söyleyebiliriz. Şu an için başka herhangi bir detayın bilinmediği modelin, fiyatı ile ilgili bir detay da bulunmuyor. Peki siz Samsung'un tam kablosuz kulaklıkları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce şirket bu ürünlerde başarılı ?

The post Samsung yeni kablosuz kulaklık tanıtabilir appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.