Teknoloji Haberleri

Samsung’dan heyecanlandıran Galaxy S10 paylaşımı!

Merakla beklenen Galaxy S10 serisinin tanıtılmasına çok az bir süre kaldı. Yaklaşık olarak 1.5 ay gibi bir süre içerisinde Samsung‘un yeni nesil amiral gemisi ile resmen bir araya geleceğiz.

Samsung katlanabilir telefon sonunda geliyor!

Bugün ise, Samsung tarafından yapılan bir paylaşım ile Infinity-O ekranlı Galaxy S10 serisine atıfta bulunuldu. İşte detaylar!

Samsung’dan heyecanlandıran Galaxy S10 paylaşımı!

Uzunca bir süredir sızıntılara konu olan Galaxy S10 serisin çok yakın bir zaman içerisinde resmiyete kavuşacak. Yapılan her sızıntı haberi ile birlikte daha da heyecanlanan kullanıcılar, S10 ile ilgili yaşanılan tüm gelişmeleri yakından takip ediyorlar. Bugünkü gelişmeye göre, Samsung, Galaxy S10‘un nasıl görüneceği hakkında önemli bir ipucu verdi. Her ne kadar ilk bakışta bir şey anlaşılmasa da, dikkatli bakıldığı zaman, ekran çentiği olmayan paneller bizleri karşılıyor. Bu kısımda ise, Infinity-O ekranına dikkat çeken Samsung ekrana gömülü kamera sayesinde kullanıcılara daha fazla kullanılabilir ekran alanı da sunacağını belirtiliyor. Söz konusu paylaşımı hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz. Son yayınlanan raporlara göre şirketin, üç farklı Galaxy S10 modeli ile birlikte karşımıza çıkacağı belirtiliyor. 5.8 inçlik S10 Lite, 6.1 inçlik S10 ve 6.4 inçlik S10 Plus modelleri ile birlikte karşımıza çıkacak olan Samsung, baştan aşağıya yenilenmiş tasarımıyla 2019’a damgasını vurmayı hedefliyor. Kamera kurulumları açısında da birbirinden farklı olacak olan bu modellerin haricinde, 5G destekli bir S10 modelinin de tanıtılacağı ön görülüyor. İngiliz operatör EE tarafınca yapılan paylaşımda, ” Şimdilik net bir şey söylememiz imkansız. Ancak heyecanlanmaya hazır olun” kelimeleri de oldukça dikkat çekiyor. Söz konusu bu görselin ilk başta Weibo üzerinden yapılan bir sızıntıyla ortaya çıkartıldığını da özellikle belirtelim. Weibo üzerinden yapılan sızıntıda ne yazık ki, telefonun tanıtım tarihi hakkında net bir bilgi verilmiyor.

The post Samsung’dan heyecanlandıran Galaxy S10 paylaşımı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.