Samsung'tan Galaxy Fold açıklaması!

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold ile akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Samsung, bazı teknik aksaklıklardan dolayı bunu biraz ertelemek zorunda kalmıştı. Telefonun ekranında çıkan sorunlar, çıkış tarihini de erteledi. Şimdi ise Galaxy Fold için yeni bir bilgi ortaya çıktı. Galaxy Fold çıkış tarihi önümüzdeki haftalarda açıklanacak. iFix, Galaxy Fold söküm işlemlerini yayından kaldırdı! Samsung Galaxy Fold çıkış tarihi tahminleri! Samsung geride bıraktığımız ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı. 3 aylık süreçte 78 milyon telefon satan şirketin, mobildeki karlılığı Galaxy A serisinin üretiminin yüksek maliyetli olması nedeniyle yüzde 60 oranında azaldığı söylendi. Galaxy S10 ise şirketin yüzünü güldüren taraf oldu. Beklenenden çok daha iyi satışlar yapan Galaxy S10, markanın önemli modellerinden biri olduğunu bir kez daha kanıtladı. Üç aylık satış adetlerini açıkladığı toplantıda Galaxy Fold çıkış tarihi ile ilgili de açıklama yapıldı. Şirket, yaşanan sorunların üstesinden gelineceğini söyledi. Ayrıca, katlanabilir telefonun ne zaman satışa sunulacağı için net bir tarih vermese de bunun birkaç hafta içinde olacağının altını çizdi. Galaxy Fold çıkış tarihi için bir öngörüde bulunmak zor olsa da telefonun bu yıl içinde tüm aksaklıkların üstesinden gelip satışa sunulacağı düşünülüyor. https://www.youtube.com/watch?v=NVztXgrQvI8 The post Samsung'tan Galaxy Fold açıklaması! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Samsung'tan Galaxy Fold açıklaması!
Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold ile akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Samsung, bazı teknik aksaklıklardan dolayı bunu biraz ertelemek zorunda kalmıştı. Telefonun ekranında çıkan sorunlar, çıkış tarihini de erteledi. Şimdi ise Galaxy Fold için yeni bir bilgi ortaya çıktı. Galaxy Fold çıkış tarihi önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

iFix, Galaxy Fold söküm işlemlerini yayından kaldırdı!

Samsung Galaxy Fold çıkış tarihi tahminleri!

Samsung geride bıraktığımız ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı. 3 aylık süreçte 78 milyon telefon satan şirketin, mobildeki karlılığı Galaxy A serisinin üretiminin yüksek maliyetli olması nedeniyle yüzde 60 oranında azaldığı söylendi. Galaxy S10 ise şirketin yüzünü güldüren taraf oldu. Beklenenden çok daha iyi satışlar yapan Galaxy S10, markanın önemli modellerinden biri olduğunu bir kez daha kanıtladı. Üç aylık satış adetlerini açıkladığı toplantıda Galaxy Fold çıkış tarihi ile ilgili de açıklama yapıldı. Şirket, yaşanan sorunların üstesinden gelineceğini söyledi. Ayrıca, katlanabilir telefonun ne zaman satışa sunulacağı için net bir tarih vermese de bunun birkaç hafta içinde olacağının altını çizdi. Galaxy Fold çıkış tarihi için bir öngörüde bulunmak zor olsa da telefonun bu yıl içinde tüm aksaklıkların üstesinden gelip satışa sunulacağı düşünülüyor. https://www.youtube.com/watch?v=NVztXgrQvI8

The post Samsung'tan Galaxy Fold açıklaması! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.