Samsung'un Galaxy Note 10 kılıfları sızdırıldı

Samsung’un 7 Ağustos tarihinde Unpacked etkinliğiyle sunacağı Galaxy Note ailesi ile ilgili son detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün ise Samsung markalı resmi Galaxy Note 10 kılıfları ortaya çıktı. Galaxy Watch Active 2 basın görselleri...

Samsung'un Galaxy Note 10 kılıfları sızdırıldı
Samsung’un 7 Ağustos tarihinde Unpacked etkinliğiyle sunacağı Galaxy Note ailesi ile ilgili son detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün ise Samsung markalı resmi Galaxy Note 10 kılıfları ortaya çıktı.

Galaxy Watch Active 2 basın görselleri çıktı

Samsung markalı resmi Galaxy Note 10 kılıfları sızdırıldı!

Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus modellerinin tanıtılmasına çok az süre kalmasıyla birlikte detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Lansmana son üç gün kalmasıyla birlikte de yeni Galaxy ailesinin tüm detayları da karşımıza çıktı. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy S10 serisinde olduğu gibi, yeni Unpacked etkinliğinde de Samsung'un resmi kılıfları da kullanıcılarla buluşacak. Ortaya çıkan yeni sızıntılarla renkli silikon kapaklar, deri kapaklı kılıflar ve LED ışıklı kılıflar detaylarıyla görüntülendi. Samsung markalı resmi Galaxy Note 10 kılıfları sızdırıldı! - ShiftDelete.Net(13) Geniş renk skalası ile birlikte karşımıza çıkan kılıflar, dokunmatik panelleri ve LED ışıkları ile de dikkat çekecek gibi duruyor. Silikon kılıflar herhangi bir özellik barındırmasa da deri kapaklı kılıflar ön tarafında ince bir dokunmatik panel barındırıyor. Özellikle yıldız görünümlü arka tasarıma sahip yeni siyah kılıf farklı yerlerde yanan ışıklı deseni ile de birçok kullanıcının tercihi olabilir. Ayrıca şirket Clear View kılıflarını ve eski LED View tasarımını bu yıl sunmayacak gibi gözüküyor. Samsung’un LED Cüzdanı ve S-View seçenekleri de yeni lansmanda kullanıcılara sunulmayacak gibi duruyor. Samsung'un Galaxy Note 10 serisinin Unpacked etkinliği için başka bir planı var mı henüz belli olmasa da Microsoft ile yapılacak bir iş birliği de söz konusu olabilir.

The post Samsung'un Galaxy Note 10 kılıfları sızdırıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.