Teknoloji Haberleri

Samsung’un yeni akıllı saati ortaya çıktı!

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı saatinden ilk görseller gün yüzüne çıktı. Akıllı saat pazarının önemli oyuncularından olan markanın yeni modeli Samsung Pulse kod adına sahip Galaxy Sport bakalım nasıl görünüyor?

Samsung Galaxy Watch inceleme

Samsung Pulse kod adlı Galaxy Sport ilk görüntüleriyle karşımızda!

Akıllı saat pazarının lideri konumunda olan Apple’ın en güçlü rakibi diyebileceğimiz Samsung, şu ana kadar özellikle Gear S2 ailesi ve sonrasındaki modellerle piyasada adından sıkça bahsettirdi. Markanın sıradaki hamlesi merakla beklenirken Samsung Pulse kod adına sahip yeni modeli ilk defa sızdırıldı. OnLeaks tarafından gün yüzüne çıkarılan akıllı saatin Gear Sport modelinin devamı olarak Galaxy Sport adıyla gelmesi bekleniyor.

Görselleri incelediğimizde akıllı saatin yuvarlak form sayesinde şık bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Diğer taraftan Samsung’un akıllı saatlerindeki sevilen özelliği dönebilen çerçevenin var olup olmadığı ise maalesef söz konusu görsellerden anlaşılamıyor. Moto 360 Gen 2‘yi andıran bir tasarıma sahip olan akıllı saatte 1.2 inç büyüklüğünde bir ekranın yer alacağı söyleniyor. Siyah, yeşil, gümüş ve pembe renkleriyle geleceği öğrenilen modelin 4 GB RAM’i bünyesinde barındırması bekleniyor. Elbette Samsung’un akıllı saatlerinde yer verdiği Tizen işletim sistemiyle gelecek olan Galaxy Sport, Bixby desteğine de sahip olacak. Modelin tanıtım tarihi ve fiyatı şu an için bilinmese de Galaxy S10 modelleriyle birlikte piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

The post Samsung’un yeni akıllı saati ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.