Teknoloji Haberleri

Samsung’un yeni tableti ortaya çıktı!

Tablet pazarındaki daralma devam ederken görünen o ki Samsung bu durumu pek önemsemiyor. Gizemli bir yeni tablet ile karşımıza çıkan marka bakalım neler sunuyor? İşte yeni Samsung tablet hakkında bilinenler.

Samsung katlanabilir telefon fiyatı ile şaşırtacak!

Yeni Samsung tablet performans testinde ortaya çıktı!

Bilgisayarların yerini alması düşünülen, hayatımızı kolaylaştıracak denilen tabletler maalesef tüketicilerden beklediği ilgiyi göremedi. Gittikçe düşen satışlar neticesinde birçok üretici artık tablet üretmekten vazgeçti. Apple bu konudaki iddiasını devam ettirirken halihazırda iPad modelleri ile Android tabletlere büyük fark atmış durumda. Ancak Samsung bu durumu kabul etmiş değil. Yepyeni bir ürün hazırlığında olan Samsung’un gizemli tableti GeekBench testinde ortaya çıktı.

Samsung Exynos 7885 işlemci ile çalışan tablette 2 GB RAM kullanıldığı görülüyor. Samsung SM-T515 model numarasına sahip cihaz ayrıca Android 9 ile çalışıyor. Orta seviye bir performans sunan tabletin tek çekirdek testinden aldığı puan 1277 olurken çoklu çekirdek testinden aldığı puan ise 4031 olarak görüntülendi. Modelin ne zaman tanıtılacağı ve fiyatının ne kadar olacağı şu an için bilinmiyor.  

The post Samsung’un yeni tableti ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.