Teknoloji Haberleri

Şaşırtan Galaxy Fold düşme testi

Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold, yenilenen versiyonuyla satışa sunuldu. Dayanıklılık testinden Galaxy Fold düşürme testi ile karşımıza çıktı. Şaşırtan sonuçlara imza atan Galaxy Fold, bakalım düşmelere karşı ne kadar dayanıklı?

Galaxy Fold dayanıklılık testi yayınlandı

Samsung Galaxy Fold düşme testi yayınlandı!

Samsung’un 2019 yılının başında duyurusunu gerçekleştirdiği ancak yaşadığı bazı problemler sonrasında yenilenen versiyonunu piyasaya sunduğu ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold, geçtiğimiz günlerde dayanıklılık testine tabii tutulmuştu. Yüksek fiyatı ve katlanabilir ekranıyla ne kadar dayanıklı oldukça merak edilen akıllı telefon bu defa EverythingApplePro kanalı tarafından düşürme testine sokuldu. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri test ile baş başa bırakalım. https://www.youtube.com/watch?v=OocYJCEtP-4

Galaxy Fold düşme testini başarıyla geçti!

Samsung’un katlanabilir telefonuna yapılan düşürme testi, sizlerinde izlediği üzere birçok farklı yükseklikten farklı açılarla tekrarlanıyor. Ön ekran, menteşeler ve iç ekran üzerine düşürülen Galaxy Fold, testlerin neredeyse hepsinden başarıyla ayrılıyor. Samsung’un yaptığı güncelleme sonrasında çok daha dayanıklı bir hale gelen model, son olarak yaklaşık 3 metre yükseklikten yere bırakılıyor. Ön ve arka camda herhangi bir hasar yine oluşmaz ve dış ekran çalışmaya devam ederken iç ekran ise maalesef aldığı darbe sonrasında kullanılamaz hale geliyor. Video sonrasında görüldüğü kadarıyla; her ne kadar katlanabilir ekran son derece hassas olsa da, bu ekranın içeride kalması sebebiyle model, darbelere karşı dayanıklılık göstererek, oldukça uzun bir süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek gibi gözüküyor.

The post Şaşırtan Galaxy Fold düşme testi appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.