Teknoloji Haberleri

Şaşırtan LG G8 fiyatı ortaya çıktı!

Ülkemizde akıllı telefon tarafındaki etkinliğini yavaş yavaş kaybeden LG yeni amiral gemi modeli üzerindeki hazırlıkların sonuna geldi. Yakında tanıtılacak olan LG G8 fiyatı bakalım nasıl?

LG G8 tasarımı ortaya çıktı!

LG G8 fiyatı ne kadar olacak?

LG’nin MWC 2019 kapsamında tanıtacağı yeni nesil amiral gemi modeli LG G8 ThinQ bir süredir çeşitli sızıntılarla haberlerimize konuk oluyor. Tasarım noktasında pek bir farklılık vaat etmeyen LG G8 teknik özellik noktasındaysa döneminin en güçlü birimleriyle geliyor.

Şu ana kadar ortaya çıkan bilgilere göre Snapdragon 855 işlemcinin kullanılacağı akıllı telefonda 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama birimi yer alacak. Arka tarafta çift kamera kurulumu tercih eden LG, ön yüzde ise ToF destekli özel bir kamera kurulumuna yer verecek. Bu sayede LG, Apple’ın FaceID benzeri bir sistemle karşımıza çıkacağı ön görülüyor. Diğer yandan şu ana kadar LG’nin yapmış olduğu en büyük bataryaya sahip modellerden birisi olacak olan LG G8 beklentilerin aksine maalesef 5G desteği sunamayacak. Kanada’da listelenen merakla beklenen telefonun fiyatı ise 1199.99 Kanada Doları yani yaklaşık olarak 900 Amerikan Doları veya 4.800 Türk Lirası. 24 Şubat tarihinde resmiyet kazanması beklenen akıllı telefon bakalım bize neler sunacak?

The post Şaşırtan LG G8 fiyatı ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.