Selena Gomez'den şaşırtan Instagram açıklaması!

Neredeyse her ünlü insan, Instagram'da yer alıyor. Selena Gomez de bu isimlerden biri. Fakat son yaptığı açıklamada Instagram kullanmaktan pek memnun olmadığını ve kendisini depresyonda hissettiğini belirtti. Selena Gomez Instagram uygulamasını...

Selena Gomez'den şaşırtan Instagram açıklaması!
Neredeyse her ünlü insan, Instagram'da yer alıyor. Selena Gomez de bu isimlerden biri. Fakat son yaptığı açıklamada Instagram kullanmaktan pek memnun olmadığını ve kendisini depresyonda hissettiğini belirtti. Selena Gomez Instagram uygulamasını da telefonundan kaldırdığını belirtti.

Instagram fenomenlerinin bilgileri sızdırıldı

Selena Gomez Instagram açıklaması!

152 milyondan fazla takipçiye sahip olan sanatçı, Instagram kullanmaya devam edemeyeceğini belirtti. Bunun sebebinin ise Instagram'ın çok fazla vakit alması olduğunu belirtiyor. Vaktini en çok harcayan şeyin ise yorumlar olduğunun altını çiziyor. Özellikle gençlerin yaptığı yorumları düzenlemenin ve silmenin çok fazla uğraştırdığını söylüyor. Bunun yanı sıra platformun yararlı olduğunu fakat gençlerin çok fazla dikkatsiz olduğunu belirten Selena Gomez, takipçileri tarafından sık sık dalga geçilmeye maruz kalıyor. Anlaşılan bu durum, onun canını epey bir sıkmış. Bu durumun bazen motivasyonu bile düşürdüğünü ve çok sıkıldığını söylüyor. En çok takipçiye sahip olan Instagram hesaplarından birinin sahibi Selena Gomez'in böyle bir karar alması gerçekten şaşırtıcı. Bu durum, biraz da Instagram kullanıcılarının profilini gözler önüne seriyor.

The post Selena Gomez'den şaşırtan Instagram açıklaması! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.