Zz İlişki

Sevgiliyle evde yapılacaklar nelerdir?

Sevgilinizle beraber dışarıda pahalı mekanlara çok para harcamadan evde mükemmel bir randevu yapmaya ne dersiniz? Bunun için size birkaç önerimiz var.

Beraber yemek yapın!

Erkek arkadaşınızla beraber film izlerken yemek için akşam yemeği hazırlayabilirsiniz. Önce beraber ne yapacağınıza karar verin. Daha sonra yapacağınız yemek için beraber alışveriş yapın ve daha sonra işe koyulun! En basitinden bir makarna yapmış olmak bile sizin beraber bir şeyler yapmanızı ve karnınızı doyurmanızı sağlar 🙂 Beraber Boğaz’da bir yemeğe çıkmaktan çok daha ucuza geldi değil mi?

 

Eski videolar ve fotoğraflara bakıp yenilerini çekmeye başlayın

Çocukluğunuzda çekilmiş bir videoyu veya mezuniyet videosunu izlemek ya da çocukluk fotoğraflarınıza bakmak inanın sandığınızdan çok eğlenceli olacak. Belki bu nostalji biraz hüzün de getirebilir, ama bu hüznü birlikte yaşamak da hoş olmaz mı? Hadi şimdi de bu anılara yenisini eklemek için beraber fotoğraf ve video çekmeye başlayın.

Oyun oynayın

Bugüne kadar hep kaçmış olabilirsiniz ama bu defa kendinizi rahat bırakın ve iskambil oyunları, scrabble ya da video oyunlarından zevk almaya bakın. Beraber oyun oynayıp eğlenmek kadar tatlı bir şey daha yok!

 

Evde sinema seansı yapın

Beraber hazırladığınız yemeği yerken izlemek için bir DVD satın alabilir ya da en sevdiğiniz filmi  birlikte tekrar tekrar izleyebilirsiniz! Bizim sizin için önerimiz ise bir klasik olan Amelie.

 

Şarkı söyleyin ve dans edin

Kim demiş dans etmek için bir gece kulübüne ihtiyaç olduğunu? Fonda çalacağınız dans müziğiyle ve evin salonunda boş bir alanda dans edebilir, sevdiğiniz şarkılarla da karaoke yapabilirsiniz.