Shameless 10. sezon başlangıç tarihi duyuruldu

Showtime'ın sevilen yapımı Shameless 10. sezon ile yeniden ekranlarımıza gelmeye hazırlanıyor. Kadroda önemli değişiklikler içeren dizinin yeni sezonu bakalım ne zaman başlıyor? RTÜK internet yayınları kararı ile neler değişecek? Shameless...

Shameless 10. sezon başlangıç tarihi duyuruldu
Showtime'ın sevilen yapımı Shameless 10. sezon ile yeniden ekranlarımıza gelmeye hazırlanıyor. Kadroda önemli değişiklikler içeren dizinin yeni sezonu bakalım ne zaman başlıyor?

Shameless 10. sezon başlangıç tarihi duyuruldu!

Showtime'ın tüm dünyada izlenen önemli yapımlarından Shameless yeniden ekranlara dönüyor. 10. Sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkacak olan Shameless, böylece Showtime platformunun en uzun soluklu dizisi olmaya hazırlanıyor.

Paul Abbott tarafından yaratılan ve John Wells tarafından Amerikan televizyonuna uyarlanan Shameless, 10. sezonunda önemli bir değişikliğe ev sahipliği yapıyor. Dizinin en önemli karakterlerinden birisi olan Fiona Gallagher'ın (Emmy Rossum) artık yer almayacağı kadroya Ian Gallagher (Cameron Monaghan) ise yeniden dahil oluyor. 3 Kasım 2019 tarihinde yeniden ekranlara dönecek olan Shamless'ın 10. sezonunda Fiona'nın yokluğunda tüm yükü Debbie'nin omuzlaması bekleniyor. Shameless'ın yanı sıra baş rolünde Jim Carrey'nin yer aldığı Kidding'in 2. sezonu 3 Kasım tarihinde başlıyor. Showtime'ın diğer bir popüler dizisi olan Ray Donovan 7. sezonuyla 17 Kasım tarihinde sevenleriyle buluşacak.

The post Shameless 10. sezon başlangıç tarihi duyuruldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.