Sony Xperia 2 tasarımı ortaya çıktı

Geçtiğimiz saatlerde sızdırılan Sony Xperia 2 kılıfları, yeni modelin tasarımını tekrardan gözler önüne serdi. Ortaya çıkan Sony Xperia 2 tasarımı önceki sızıntıları da doğrular nitelikte. Sony Xperia 20 özellikleri ortaya çıktı Sony Xperia...

Sony Xperia 2 tasarımı ortaya çıktı
Geçtiğimiz saatlerde sızdırılan Sony Xperia 2 kılıfları, yeni modelin tasarımını tekrardan gözler önüne serdi. Ortaya çıkan Sony Xperia 2 tasarımı önceki sızıntıları da doğrular nitelikte.

Sony Xperia 20 özellikleri ortaya çıktı

Sony Xperia 2 tasarımı ortaya çıktı!

Önceki haftalarda ortaya çıkan bir Render, Xperia 2'nin tasarımı hakkında bazı detayları bizlere göstermişti. Aradan geçen kısa sürenin ardından yeni modele ait saydam bir kılıf tasarımı internete düştü. Kılıf tasarımı yalnızca arka kasa tasarımını gösterse de, temel değişiklikler hakkında bilgi edinebiliyoruz. Arka kasaya göz attığımızda üçlü kamera kurulumunun konumlandırılmasındaki değişiklik dışında, Xperia 1 modeli ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Sağ çerçeveye baktığımızda ise üstten alta doğru sırasıyla ses kontrol tuşlarını, parmak izi okuyucusunu, güç tuşunu ve denklanşörü görmekteyiz.

Sony Xperia 2 özellikleri nasıl olacak?

Yeni model hakkında sızdırılanlar şu an için kısıtlı olsa da, 6,1 inç boyutunda 4K OLED ekrana sahip olması bekleniyor. 21:9 oranlarında olması beklenen ekran, muhtemelen çentik yerine çerçeveli bir yapıda olacak.

The post Sony Xperia 2 tasarımı ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.