Sony Xperia 20 özellikleri ortaya çıktı

Sony'nin Eylül ayında Berlin'de düzenlenecek IFA fuarında Xperia 1'in devam modelini tanıtacağı geçtiğimiz hafta doğrulanmıştı. Ortaya çıkan yeni bir rapora göre, daha önce bazı detaylarını paylaştığımız Xperia 2 tek başına gelmeyecek. Sony...

Sony Xperia 20 özellikleri ortaya çıktı
Sony'nin Eylül ayında Berlin'de düzenlenecek IFA fuarında Xperia 1'in devam modelini tanıtacağı geçtiğimiz hafta doğrulanmıştı. Ortaya çıkan yeni bir rapora göre, daha önce bazı detaylarını paylaştığımız Xperia 2 tek başına gelmeyecek. Sony Xperia 20 özellikleri ortaya çıktı. Şubat ayında tanıtımı gerçekleştirilen Xperia 10'un devam modeli Xperia 20'ye ait bazı detaylar ortaya çıktı. Henüz tasarımsal detaylarına dair hiç bir sızıntı olmayan Xperia 20 özellikleri ile (Japonya'da satılacak versiyon) karşımıza çıktı.

Sony Xperia 2’nin gelmesi uzun sürmeyecek

Sony Xperia 20 özellikleri ortaya çıktı!

Dünya genelinde satışa sunulacak olan modelde RAM ve depolama farklı olacağı için bu özellikleri baz alabiliriz. Bu kapsamda Xperia 20 modelinde yer alan 6 inç büyüklüğündeki 21:9 formatındaki ekran, Full HD+ çözünürlük sunacak. İşlemci tarafında ise Snapdragon 710'u görüyoruz. 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz hızındaki işlemci, sekiz adet Kryo 360 işlemci çekirdeğine ev sahipliği yapıyor. Grafik tarafında ise gücü Adreno 616 GPU sağlıyor. 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleri sunan telefon, depolama tarafında 64 GB ve 128 GB olmak üzere yine iki seçenek ile karşımıza çıkıyor. Ön kameranın çözünürlüğü bilinmezken, arka tarafta 12 Megapiksel çözünürlüğünde çift kamera bulunuyor.

The post Sony Xperia 20 özellikleri ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.