Teknoloji Haberleri

Sorularınızı alın gelin – SDN Cevaplıyor #179

Her hafta canlı yayın ile karşınıza çıktığımız SDN Cevaplıyor‘un yeni bölümü ile daha sizlerleyiz. SDN Cevaplıyor 179. bölümde yine sizlerden gelen soruları yanıtlayacağız. Yaklaşık yarım saat sürecek olan canlı yayında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt vereceğiz. Soru sorarken Forum sayfamızın öncelikli olduğunu unutmayın!

SDN Cevaplıyor 178

Sürpriz hediyeli! – SDN Cevaplıyor #179

Her salı canlı yayında sorularınızı yanıtlamaya devam ediyor. SDN Cevaplıyor bu hafta 179. bölümüyle saat tam 18:00’da YouTube’da sizlerle. Sorularınızı bizlere YouTube yayınındaki yorumlar kısmından sorabileceğiniz gibi, forum üzerinden de iletebilirsiniz.

Öncelik Forum sayfasında!

Forum sayfamızda sorduğunuz soruları öncelikli olarak cevaplıyor ve sorularınızı cevapsız bırakmıyoruz! Buraya tıklayarak forum sayfamıza gidebilir, sorunun cevap alabilirsiniz.

Canlı yayını kaçıranlar ne yapacak?

Eğer canlı yayını kaçırdıysanız YouTube kanalımız üzerinden tekrarını izlemeniz mümkün. Ayrıca içeriklerimize Twitter ve Facebook üzerinden de erişebilir, teknoloji dünyasındaki en yeni gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerini anında izleyebilirsiniz. Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz! https://www.youtube.com/watch?v=9nlKzTGO1zM

The post Sorularınızı alın gelin – SDN Cevaplıyor #179 appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.