Teknoloji Haberleri

Sorularınızı cevaplıyoruz – SDN Cevaplıyor #180

SDN Cevaplıyor 180. bölüm ile karşınızdayız. Bu hafta da yaklaşık yarım saat boyunca sizlerden gelen soruları yanıtlıyoruz. Merak ettiğiniz tüm soruları bize sorabilirsiniz. Soru sorarken Forum sayfamızın öncelikli olduğunu unutmayın!

SDN Cevaplıyor 179

Sürpriz hediyeli! – SDN Cevaplıyor #180

Her salı canlı yayında sorularınızı yanıtlamaya devam ediyor. SDN Cevaplıyor bu hafta 180. bölümüyle saat tam 18:00’da YouTube’da sizlerle. Sorularınızı bizlere YouTube yayınındaki yorumlar kısmından sorabileceğiniz gibi, forum üzerinden de iletebilirsiniz.

Öncelik Forum sayfasında!

Forum sayfamızda sorduğunuz soruları öncelikli olarak cevaplıyor ve sorularınızı cevapsız bırakmıyoruz! Buraya tıklayarak forum sayfamıza gidebilir, sorunun cevap alabilirsiniz.

Canlı yayını kaçıranlar ne yapacak?

Eğer canlı yayını kaçırdıysanız YouTube kanalımız üzerinden tekrarını izlemeniz mümkün. Ayrıca içeriklerimize Twitter ve Facebook üzerinden de erişebilir, teknoloji dünyasındaki en yeni gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerini anında izleyebilirsiniz. Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

The post Sorularınızı cevaplıyoruz – SDN Cevaplıyor #180 appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.