Spider-Man: Far From Home yeni fragmanı yayınlandı

Marvel’ın Avengers: Endgame filminden sonraki sinematik evreninin heyecanı hala tazeyken, Sony bu yaz gösterime girecek Spider-Man: Far From Home filmi için yeni bir fragman yayımladı. Endgame için sıkı bir spoiler yasağını kaldıran Russo kardeşler, filmin Endgame’den sonra gerçekleştiğini yeni fragman ile kesin olarak ortaya koymuş oldu. Not: Henüz Avengers: Endgame filmini izlemeyenler için haberimiz spoiler içerebilir. Avengers: Endgame filmi rekora doymuyor Spider-Man: Far From Home’da bizi neler bekliyor? Fragmana göre karavanda, Quentin Beck, yani Mysterio görünüyor. Çizgi romanlarda, Mysterio genellikle alkışlanan bir "kötü adam" karakterinde ancak bu filmde Avrupalı bir dost kazanmış gibi görünüyor.  Sony'nin resmi film açıklaması Spidey'nin en azından biriyle bir araya geleceğini, ancak bu kişinin Beck yerine Fury olma ihtimalini ima ediyor. Bir diğer durum ise Endgame’den sonra gelmesi muhtemel olan MCU Mutliverse'in "resmi" tanıtımı olma ihtimali oldukça yüksek. Bu söylentiler, Joe Russo’nun röportajında da dile getirdiği gibi, Ned'in Snap sırasında kaybolduktan sonra Endgame'de Peter ile yeniden bir araya geldiğini doğruladı. Filmin adı hakkında Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Spider-Man: Far From Home filminin adının sadece Homecoming ile bağdaştırılmasından büyük zevk aldığını ancak Endgame’den sonra Marvel sinematik evrenindeki ilk değişimin bu filme yansıtıldığını ve film adının birden çok varyasyonu düşündürdüğünü açıkladı. Fragman ve Marvel başkanının açıklamalarından sonra 2 Temmuz’da vizyona girecek filmde nasıl bir değişimin olacağını tüm Marvel hayranları merakla bekleyecek. https://youtu.be/Nt9L1jCKGnE The post Spider-Man: Far From Home yeni fragmanı yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Spider-Man: Far From Home yeni fragmanı yayınlandı
Marvel’ın Avengers: Endgame filminden sonraki sinematik evreninin heyecanı hala tazeyken, Sony bu yaz gösterime girecek Spider-Man: Far From Home filmi için yeni bir fragman yayımladı. Endgame için sıkı bir spoiler yasağını kaldıran Russo kardeşler, filmin Endgame’den sonra gerçekleştiğini yeni fragman ile kesin olarak ortaya koymuş oldu. Not: Henüz Avengers: Endgame filmini izlemeyenler için haberimiz spoiler içerebilir.

Avengers: Endgame filmi rekora doymuyor

Spider-Man: Far From Home’da bizi neler bekliyor?

Fragmana göre karavanda, Quentin Beck, yani Mysterio görünüyor. Çizgi romanlarda, Mysterio genellikle alkışlanan bir "kötü adam" karakterinde ancak bu filmde Avrupalı bir dost kazanmış gibi görünüyor.  Sony'nin resmi film açıklaması Spidey'nin en azından biriyle bir araya geleceğini, ancak bu kişinin Beck yerine Fury olma ihtimalini ima ediyor. Bir diğer durum ise Endgame’den sonra gelmesi muhtemel olan MCU Mutliverse'in "resmi" tanıtımı olma ihtimali oldukça yüksek. Bu söylentiler, Joe Russo’nun röportajında da dile getirdiği gibi, Ned'in Snap sırasında kaybolduktan sonra Endgame'de Peter ile yeniden bir araya geldiğini doğruladı. Spider-Man Filmin adı hakkında Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Spider-Man: Far From Home filminin adının sadece Homecoming ile bağdaştırılmasından büyük zevk aldığını ancak Endgame’den sonra Marvel sinematik evrenindeki ilk değişimin bu filme yansıtıldığını ve film adının birden çok varyasyonu düşündürdüğünü açıkladı. Fragman ve Marvel başkanının açıklamalarından sonra 2 Temmuz’da vizyona girecek filmde nasıl bir değişimin olacağını tüm Marvel hayranları merakla bekleyecek. https://youtu.be/Nt9L1jCKGnE

The post Spider-Man: Far From Home yeni fragmanı yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.