Spotify Lite beta kullanıma sunuldu

En çok kullanılan müzik servislerinden biri olan Spotify, şimdi de beta versiyonuyla karşımıza çıkıyor. İlk olarak Hindistan'da kullanıma sunulan Spotify Lite beta neler sunuyor? Spotify podcast yayınlarına önemli yenilik Spotify Lite beta neler sunacak? Yalnızca 10 MB boyutunda yer kaplayan Spotify'ın Lite sürümü, normal Spotify uygulamasıyla birçok konuda benzerlik gösterecek. Ancak normal uygulamadan daha az yer kaplamasının yanı sıra daha düşük sistem gereksinimi isteyecek. Ucuz ve düşük donanım gerektiren Android akıllı telefon modelleri için geliştirilen uygulama, düşük sistem gereksinimleri gibi düşük internet bağlantısı hızıyla da çalışabilecek. Böylece internet konusunda sıkıntı çeken bireyler de bu uygulamadan fayda görebilecek. Spotify'ın en sevilen çalma listelerini gösteren ve kullanıcının kendi çalma listelerini senkronize edebilen Lite beta, şimdilik yalnızca Hindistan'daki Android kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Kısa bir süre içerisinde tam sürüme geçmesi planlanan uygulamanın, Türkiye'deki Android kullanıcılarının kullanımı da ilerleyen dönemlerde mümkün olacak. Lite uygulamaların ülkemizde oldukça sevildiği görülüyor. Bu sebepten dolayı Spotify Lite da özellikle ülkemizde oldukça ilgi görmesi bekleniyor. The post Spotify Lite beta kullanıma sunuldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Spotify Lite beta kullanıma sunuldu
En çok kullanılan müzik servislerinden biri olan Spotify, şimdi de beta versiyonuyla karşımıza çıkıyor. İlk olarak Hindistan'da kullanıma sunulan Spotify Lite beta neler sunuyor?

Spotify podcast yayınlarına önemli yenilik

Spotify Lite beta neler sunacak?

Yalnızca 10 MB boyutunda yer kaplayan Spotify'ın Lite sürümü, normal Spotify uygulamasıyla birçok konuda benzerlik gösterecek. Ancak normal uygulamadan daha az yer kaplamasının yanı sıra daha düşük sistem gereksinimi isteyecek. spotify lite beta Ucuz ve düşük donanım gerektiren Android akıllı telefon modelleri için geliştirilen uygulama, düşük sistem gereksinimleri gibi düşük internet bağlantısı hızıyla da çalışabilecek. Böylece internet konusunda sıkıntı çeken bireyler de bu uygulamadan fayda görebilecek. Spotify'ın en sevilen çalma listelerini gösteren ve kullanıcının kendi çalma listelerini senkronize edebilen Lite beta, şimdilik yalnızca Hindistan'daki Android kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Kısa bir süre içerisinde tam sürüme geçmesi planlanan uygulamanın, Türkiye'deki Android kullanıcılarının kullanımı da ilerleyen dönemlerde mümkün olacak. Lite uygulamaların ülkemizde oldukça sevildiği görülüyor. Bu sebepten dolayı Spotify Lite da özellikle ülkemizde oldukça ilgi görmesi bekleniyor.

The post Spotify Lite beta kullanıma sunuldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.