Steam'in kararlı sürümü Android için ortaya çıktı

Steam platformunda bulunan oyunlarını konsolundan veya bilgisayarından uzak bir şekilde ve istediği zaman oynamak isteyenlere müjde! Daha önce beta testinde yer alan Steam Link Anywhere, yoğun bir sınanma sürecinden sonra nihayet piyasaya sürüldü....

Steam'in kararlı sürümü Android için ortaya çıktı
Steam platformunda bulunan oyunlarını konsolundan veya bilgisayarından uzak bir şekilde ve istediği zaman oynamak isteyenlere müjde! Daha önce beta testinde yer alan Steam Link Anywhere, yoğun bir sınanma sürecinden sonra nihayet piyasaya sürüldü.

Steam’de en çok hangi oyunlar oynanıyor?

Android Steam Link Anywhere ile artık tamamen uyumlu

Denenme sürecinde bazı sınırlamalara ve düzenlemelere tabi olan yazılım, bugünden itibaren 200'den fazla Android cihazı ile birlikte uyumlu çalışıyor. Bu uygulama, PC'de yer alan Steam oyunlarının Android tabanlı bir akıllı telefona, Android tabanlı bir tablete veya Android TV'ye aktarılmasına olanak tanıyor. Android Steam İlgili yazılım piyasaya ilk sürüldüğünde herhangi bir aktarma işlemi yapmak için diğer cihazların da bağlı olduğu bir Wi-Fi ağı olmadan çalışamıyordu. Artık böyle bir şarta gerek yok. Bunun dışında kararlı sürümü kullanmak isteyenler hangi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaklar? Android Steam Link Anywhere kelimesini kullanmayı bırakan Steam, Steam Link olarak adlandırdığı uygulamasının gereksinimlerini platformlara özel olarak açıkladı. Buna göre: — Windows 7 veya daha üst bir sürüm — Mac OS X 10.10 veya daha üst bir sürüm — SteamOS tabanlı cihazlar Android 5.0 veya üzeri bir sürüm isteyen Steam Link, "uygun" bir oyun kontrolcüsü ile oynanırsa daha iyi sonuçlar veriyor. "Uygun" olarak nitelendirilen oyun kontrolcülerinin arasında Steam'in oyun kolu ve Xbox One S'in oyun kolu yer alıyor. Android için Steam "Android için Steam" olarak da bilinen proje, Android'in hazırlıklarını bekliyordu. Bekleme esnasında yerinde saymayan Steam ekibi, kullanıcılardan gelecek olan taleplere göre hareket edecek. Eğer beklenen başarı sağlanırsa daha fazla güncelleme gelecek. Yeni projeyi Play Store ve 1.1.38 sürümü ile güncellemeniz yeterli çünkü başka bir işleme ihtiyaç yok. Steam Link'in resmi yardım sayfasına "buradan" ulaşabilirsiniz. Kendisi ile ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa "şu sayfadan" şikayet işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

The post Steam'in kararlı sürümü Android için ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.