Stranger Things 3 tek gecede rekor kırdı!

4 Temmuz tarihinde yayınlanan Stranger Things 3 izlenme sayısı belli oldu. Bu izlenme rakamları ile birlikte Stranger Things 3, Netflix'te bu kadar kısa bir sürede en çok izlenen dizi olmayı başardı. 40.7 milyon kişi tarafından izlenen dizinin...

Stranger Things 3 tek gecede rekor kırdı!
4 Temmuz tarihinde yayınlanan Stranger Things 3 izlenme sayısı belli oldu. Bu izlenme rakamları ile birlikte Stranger Things 3, Netflix'te bu kadar kısa bir sürede en çok izlenen dizi olmayı başardı. 40.7 milyon kişi tarafından izlenen dizinin tüm sezonu, 18.2 milyon kişi tarafından tek gecede bitirildi.

Stranger Things 3. sezon son fragmanı yayınlandı

Stranger Things 3 izlenme sayısı ile dikkat çekiyor

Stranger Things 3'ün izlenme sayısı her ne kadar az gibi gözükse de bu sayıya 5 gün içerisinde ulaşıldığının unutulmaması gerek. Umbrella Academy dizisi 45 milyon izlenmeye, 1 ay içerisinde ulaşabilmişti. Bu değer ile karşılaştırıldığında Stranger Things 3'ün 1 ay içerisinde daha yüksek sayılara ulaşacağını söyleyebiliriz. https://twitter.com/netflix/status/1148359444188712960 Stranger Things 3'ün bu kadar yüksek izlenme sayısına ulaşmasının en büyük sebeplerinden biri ise Netflix'in Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde gerilla reklam çalışmaları yapması oldu. Ciddi yoğunluktaki reklamlar, insanlarda aynı orantıda ciddi bir merak uyandırdı. Bazı şehirlerde, AVM'lere kurulan Stranger Things alanları birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Aynı şekilde birçok şehrin caddeleri dizinin afişleriyle donatıldı. Bunun da dizinin izlenmesine etki ettiği söylenebilir.

Stranger Things konusu

İlk iki sezonun ardından heyecanla beklenen üçüncü sezon, 4 Temmuz'da Netflix platformunda seyircilerle buluştu. Ailenin ve yerel polisin kaybolan çocuğu arama çalışmaları sonuçsuz kalır. Ortaya çıkan kızın anlattıklarına göre Will “bir şey”den saklanmaktadır. Bu kayboluşun arkasında doğaüstü güçler mi, yoksa devlet mi olduğu ise cevabı bulunamayan sorulardan biridir. Will’in annesi Joyce, oğlunu arama serüveninde birçok engelle karşılaşır.

The post Stranger Things 3 tek gecede rekor kırdı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.