Teknoloji Haberleri

Surface laptop 3 katlanabilir ekran ile gelebilir

Microsoft Surface laptop 3 , katlanabilir ekran teknolojisi ile karşımıza çıkabilir. Microsoft tarafından 2 Ekim’de gerçekleşecek etkinlikte tanıtılacak Surface serisi cihazların yine büyük sürprizlerle karşımıza çıkması bekleniyor.  Son gelen bilgilere göre yeni Surface laptop en azından iki ayrı ekranla gelecek. Ancak kulislerde Microsoft’un katlanabilir ekran üzerine çalıştığı da konuşuluyor. 

Surface laptop 3 katlanabilir ekran ile gelir mi?

Surface serisi satış rakamları ile piyasayı domine etmese de, tasarım açısından kullanıcıların merakla beklediği cihazlardan biri.  Ancak esnek ekran teknolojisi her ne kadar heyecan uyandırsa da akıllı telefon piyasasında bile henüz son tüketiciye sunulabilmiş değil. Samsung, Huawei, Xiaomi gibi devler bu konuda çalışsa da, katlanma sırasında meydana gelebilecek deformasyon üreticilerin karşısına çıkan en büyük sorunlardan biri.

surface

Aynı zamanda teknolojinin yeni olması da son kullanıcıya çok daha yüksek fiyatlı ürünlerin sunulmasına neden olabilir. Buna karşılık Microsoft daha önce de Surface serisi bilgisayarlarda cesur tasarımsal özelliklerle karşımıza çıkmıştı.  Bazı tahminlere göre ise Microsoft, katlanabilir  esnek ekran teknolojisini prototip olarak sunabilir. Doğrusu Microsoft Surface serisinde farklı tasarımlar denemeyi sevse de katlanabilir ekran teknolojisinin risklerini göze alamayabilir.  Bu arada Microsoft’un katlanabilir bir cihaz üzerinde uzun süredir çalıştığı biliniyor. Son gelen bilgiler ise bunun Surface laptop 3 olduğu yönünde.  Her şeye rağmen 2 Ekim tarihinde karşımızda alışıla gelmiş formların dışında bir Surface laptop 3 çıkması olası görünüyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz, Microsoft Surface Laptop 3 ile katlanabilir ekran teknolojisini son tüketiciye sunmayı planlıyor mu? Böyle bir laptop sizce kullanışlı olur mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.  

The post Surface laptop 3 katlanabilir ekran ile gelebilir appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.